Kritikler

ANGEL OF SODOM ”Divine Retribition”

Digital- 2015 – Finlandiya

Aslında Finlandiya’dan çok fazla thrash metal grubu çıkmıyor,Angel Of Sodom ilk albümleri olan “Divine Retribution” ile birlikte digital formatta yayınladıkları albümlerini dinleyiciye ulaştırdı,hatta birde video klipleri var,youtubedan göz atın eğlenceli bir klip… (Righteous Kill)

Angel of Sodom 80ler eski kafa speed/thrash metali icra ediyorlar. Testament,Slayer,Exodus,Tankard,Violence,Kreator,Sodom,Destruction gibi grupları kendilerine örnek almışlar,zaten besteleri dinlediğinizde hemen hepsinden birer tını,etkileşim bulabiliyorsunuz.

Savaşçı,saldırgan ve ritmik melodileriyle kulaklarınızdaki pası hafifçe silen Angel of Sodom;ilerleyen dönemde yeniden gündeme gelebilir fakat son yıllarda thrash metal o kadar çok ürün vermeye başladı ki ,bu engin piyasada kendilerine yer bulabilirler mi ,bilemiyorum.. En azından imaj olarak biraz daha ciddi olabilirler,klipleri bana biraz komik gibi geldi;kendi tercihleri tabiki. Albüm kapağı biraz daha thrash metal sertliğini yansıtabilir,daha çok power metal kapaklarını anımsatıyor.

Klip parçası albümün en istikrarlı ve enerjik parçası! ! !

7/10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu