Videolar

We’re Wolves – Titanium (Müzik Videosu)

"Titanium", aktif bir rock grubunun özgüvenini, şarkı söylemeye değer nakaratlarını ve gücünü temsil ediyor. Video bu enerjiyi on katına çıkarıyor!

Aktif rockçılar We’re Wolves yeni single’ları “Titanium” ile seviye atlıyor. Rock radyoları ve metalhead’ler için hazırlanan parça, grubun yükselen nakaratlarını, vurucu dizelerini ve üst düzey şarkı yazma yeteneklerini sergiliyor. Grup, bu parçanın ilham kaynakları arasında Falling In Reverse, Motionless In White, Atreyu ve Slipknot’un yer aldığını belirtiyor. We’re Wolves, 2021’de çok sevilen korku-rock çıkış albümleri “Evil Things “in ardından yeni ve yenilenmiş bir bölümle aktif rock evrenindeki yerini alıyor.

“Bu albüm için son derece gururlu ve heyecanlıyız. Bu şarkı gerçekten hepimize hitap ediyor ve bu sesi oluştururken kariyerimizin son 6 yılını en iyi şekilde temsil ettiğini düşünüyoruz. Bu, sizler için hazırladıklarımızın sadece başlangıcı. We’re Wolves’un bir sonraki bölümüne içelim.” – AJ Diaferio, We’re Wolves’un Vokalisti

We’re Wolves’un müziği, West Palm Beach, Florida’dan gelen metal alt türlerinin ve hard rock’ın karanlık mizahlı, marşik bir karışımıdır. Özenle hazırlanmış sound’larını güçlendirmek için hicivli ancak teatral olarak ürkütücü görseller aracılığıyla eğlencenin sınırlarını zorluyorlar. Grup, aralarında The Used, Story of the Year, Escape The Fate, The Red Jumpsuit Apparatus, Hawthorne Heights, We Came As Romans ve daha fazlasının bulunduğu hard-rock akranlarıyla aynı sahneyi paylaştı. Çığır açan ilk albümleri “Evil Things” Ice Nine Kills’ten Spencer Charnas, Fame on Fire’dan Bryan Kuznitz ve Rain Paris’in konuk vokallerini içeriyor ve Ekim 2021’de yayınlanmasından bu yana 350 binin üzerinde dinleme sayısına ulaştı.

We’re Wolves sahneye ilk olarak Limp Bizkit’in “Break Stuff” şarkısına yaptıkları cover ile çıktı ve 1,8 milyonun üzerinde dinleme sayısına ulaştıktan sonra Drowning Pool’un “Bodies” şarkısına yaptıkları cover ile 890 binin üzerinde dinleme sayısına ulaştı. Spotify’da toplamda 3,5 milyondan fazla dinlenen grubun başarısı, 13 bin abone ve YouTube kanalında 2 milyondan fazla izlenme dahil olmak üzere çok sayıda online takipçiyi de beraberinde getirdi. Korkudan ilham alan eşsiz hard rock tarzları Loudwire, Revolver Magazine, Outburn Magazine, Knotfest ve daha pek çok yerde konuşuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 + 7 =

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu