HaberlerVideolar

VALE OF PNATH Beş Yıl Sonra Yeni Bir Single ve Yeni Albüm Duyurusuyla Geri Dönüyor

Vale Of Pnath yeni albümleri Between The Worlds Of Life And Death’i 24 Mayıs’ta Willowtip Records aracılığıyla yayınlayacak

Vale Of Pnath geri döndü! Vokalist Ken Sorceron (Abigail Williams, ex-The Faceless), gitarist Vance Valenzuela (Abigail Williams, ex-Flub), basçı Austin Rolla (Anthrocide) ve davulcu Gabe Seeber’dan (Abigail Williams, Divine Heresy, The Kennedy Veil) oluşan grup, yeni albümleri Between The Worlds Of Life And Death’i 24 Mayıs’ta Willowtip Records aracılığıyla yayınlayacak ve ilk single “The Burning Light “ın tanıtımını şu anda yayınlıyoruz.

Vale Of Pnath yeni albümleri ile ilgili şunları söyledi:

“Son albümümüz Accursed’den bu yana 5 yıl geçti. EP, stilistik olarak daha blackened bir yaklaşıma doğru eğildiğimiz için grup için gerçekten yeni bir yoldu”

“Daha çok tech death geçmişine sahip olan bu EP, hayranlarımızı bir sonraki döneme yönlendirmenin bir yoluydu.

“Between The Worlds Of Life And Death, Accursed ile başladığımız işin devamı niteliğinde bir albüm. Grubun temel sound’unu yakalıyor ama aynı zamanda bu metal türüne daha yeni ve cesur bir bakış açısı getiriyor. Bunun metal hayranları için yaptığımız en ulaşılabilir albüm olmasını istiyoruz. İnsanların bunu dinleyip hemen içine çekilmelerini ve daha fazlası için geri gelmelerini istiyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu