Videolar

Monochromatic Black – Hail The Queen (The Hive)

Monochromatic Black, Long Island, New York çıkışlı Amerikalı bir metal grubudur. Ocak 2018’de kurulan grubun resmi kadrosu vokalist Tanya Beickert, gitarist John Gribbin ve davulcu Eddie DeCesare’den oluşuyor. Sahnede onlara gitarist Dan Rivera ve basçı Arthur Erb eşlik ederek 5 kişilik canlı grubu tamamlıyor.

İlk müzik videoları ve single’ları “The Herd” Mayıs 2018’de, ikinci single’ları “Phosphenes” ise Mart 2019’da yayınlandı ve her ikisi de çok olumlu tepkiler aldı.

İlk EP’leri “Pneuma” 5/3/19’da bağımsız olarak yayımlandı ve kayıt sürecini detaylandıran ve yazım sürecine ışık tutan kısa bir belgesel yayımlandı.

Pneuma’nın yayınlanmasından bu yana Monochromatic Black yoğun bir şekilde Amerika Birleşik Devletleri’ni turluyor ve 2019 ve sonrasında da turlamaya devam edecek. Turne tarihleri grubun sosyal medya platformlarında sürekli güncelleniyor.

Eylül 2020’de yeni single’ları ve müzik videoları Abaddon yayınlandı ve 2021’de yayınlanması planlanan ilk uzunçalar albümlerinin ilki olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu