Videolar

Dirty Machine – Ego Killer (feat. Morgan Rose) Müzik Videosu

Dirty Machine üyeleri 2012’de kurulduklarından bu yana Alternatif Metal’in Nu-Metal olarak bilinen kötü şöhretli alt türüne yeniden popülerlik ve saygı kazandırmayı kendilerine görev edindi. Şu anda Los Angeles, Ca’da bulunan Dirty Machine, eklektik müzikal geçmişlerini bir araya getirerek, kalabalıkları sürekli olarak downtuned ritimleriyle mosh yapmaya devam eden bir güç merkezi grubu oluşturdu.

Dirty Machine, Indie müzik sahnesini takip etmeyi reddederken aynı zamanda çok çeşitli ulusal eylemler için açılış yapabilmiştir. Öne çıkan performanslarından bazıları Insane Clown Posse’un 20. Yıldönümü “The Great Milenko Tour” için tur destek grubu, 2016 Kansas City Rockfest’te Jägermeister sahnesinin headliner’ı, Ohio’da Insane Clown Posse ile meşhur 2018 “Gathering of the Juggalos Festivali “nde çaldı ve Zombie Shark Records ile bir plak anlaşması imzaladı.

Dirty Machine şu anda dünyanın dört bir yanındaki internet tabanlı istasyonlarda röportajlar yapıyor ve radyolarda çalıyor, olumlu basın topluyor ve onay anlaşmaları yapıyor. Dirty Machine ilk albümleri Discord’da yer alan “Self Made Hero”, “Discord”, “Seeds”, “Wonka” ve “Built” gibi parçaların yanı sıra Deftones, Static-X, Pantera, Limp Bizkit ve White Zombie ile çalışan prodüktör Ulrich Wild ile birlikte “Further From You” ve “Against The World” single’larına klip çekti. Dirty Machine’in canlı performansları baştan sona enerji dolu ve daha fazlasını istemenize neden olacak!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu