Haberler

Metal Davulcusu Vahşi Kedilere Sahip Çıkıyor

Obituary’den Donald Tardy, kedi kurtarma derneği ‘Metal Meowlisha’ hakkında CNN’e konuştu:

Obituary davulcusu Donald Tardy’nin kedi kurtarma üzerine kurduğu Meowlisha isimli proje yakın zamanda CNN International’da haber oldu.

Obituary davulcusu Donald Tardy geçtiğimiz günlerde CNN’de kedi kurtarma projesi Metal Meowlisha hakkında konuştu. Tardy ve kız arkadaşı bu projeyi 17 yılı aşkın bir süredir sürdürüyor. Habere göre, Tardy ve sevgilisi Tampa, FL bölgesinde, bazıları insan kaynaklı kötü muameleye maruz kalmış yaklaşık 100 başıboş ve yabani kediye bakıyor. Yardım etmek isterseniz, bunu aşağıda belirtilen bağlantıdan yapabilirsiniz.

Tardy’nin uzun soluklu death metal grubu, on birinci stüdyo albümleri “Dying Of Everything “i 13 Ocak’ta yayınladı.

Metal Meowlisha 

METAL MEOWLISHA KİMDİR?

Kedilere bayılan ve her gün sokaklarda 130’dan fazla evsiz kediye bakan bir çift metal kafa!

METAL MEOWLISHA NE YAPIYOR?

Donald ve Heather, yılın 365 günü, her gün 20’den fazla noktada veya “kolonide” yabani kedilere bakmaya kararlıdır. Bu aynı zamanda bölgemizdeki serbest dolaşan kedi nüfusunu kontrol altına almak için sürekli olarak Yakala-Kısırlaştır-Geri Getir uygulamasını ve kısırlaştırma yöntemini kullanmayı da içermektedir. ASPCA’nın, yakala-kısırlaştır-geri getir yönteminin serbest dolaşan kedi popülasyonunu kontrol altına almanın TEK insancıl ve etkili yöntemi olduğu görüşüne katılıyoruz. Sokaklarda çok sayıda kediye bakarken, özellikle mevcut ekonomi ve çalıştığımız üniversite bölgesinde çok sayıda terk edilmiş kedi buluyoruz. Sıklıkla tıbbi müdahaleye ihtiyaç duyuyorlar ve bazıları kapsamlı tedavi gerektiriyor. MM, bulduğumuz hasta ve yaralı kedilerin bakımı için veterinerimiz ve yerel kliniklerle birlikte çalışıyor ve dost canlısı, evlat edinilebilir kedi ve yavrulara yuva bulmaya yardımcı olmak için şehrimizdeki harika kurtarma merkezleri ve barınaklarla ağ kuruyor. Hasta veya yaralı yabani kedilere gerektiğinde tıbbi bakım sağlamaya çalışıyoruz, böylece mutlu ve rahat bir şekilde yaşamaları için açık hava evlerine geri gönderilebilirler. MM, öldürmeme ideolojisini benimsemekte ve hasta ve yaralı kedileri mali kaygılarla ötenazi yapmadan veya bulaşıcı hastalık testleri pozitif çıkmadan tedavi etmeye çalışmaktadır. Ayrıca, hayatı “pozitif” test sonuçlarından etkilenecek her kedi veya yavru kedinin yeniden test edilmeyi hak ettiğine inanıyoruz, çünkü bu sonuçlar her zaman ilk seferde doğru olmayabilir ve bazen zamanla bir kedi antikorları veya virüsü temizleyebilir. MLB oyuncularına test sonuçları pozitif çıktı diye ötenazi yapmıyorlar! Tüm kedilerin mümkün olduğunca ikinci bir şansı hak ettiğine inanıyoruz, tabii ki kedinin yaşam kalitesini ve prognozunu öncelikli olarak göz önünde bulundurarak.

Kedilere Yardım Edin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 + 7 =

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu