HaberlerVideolar

Embryo – Darkest Lights (Müzik Videosu)

İtalyan melodik death grubu Embryo, grubun kayıtları için uluslararası davul ustası George Kollias’ı (Nile) kadrosuna kattığı beşinci albümleri “A Vivid Shade on Misery “den vahşetin ilk sinyallerini paylaşıyor. Rockshots Records aracılığıyla 17 Mart 2023’te yayınlanacak albümden ilk single olan şarkıya, melodik ama unutulmaz bir groove’a sahip parçanın klibi eşlik ediyor.

Kendi yapımları olan birkaç çalışma ve bir ilk albümden (“Chaotic Age”) sonra Embryo kendi soundunu buldu ve çok iyi eleştiriler alan ikinci cd’si “No God Slave “i (2010) kaydetti. Mayıs 2014’te grup yeni cd’yi kaydetti ve yaz boyunca Çek Cumhuriyeti’ndeki Masters of Rock ve İtalya’daki Total Metal Festival’de ana sahnede çaldı. Aralık ayında Doğu Avrupa’da küçük bir turne yaptılar. Yeni albüm “Embryo” 2015 yılında çıktı ve dünya çapında harika eleştiriler aldı; Embryo Mayıs ayında Melechesh, Keep of Kalessin ve Tribulation ile bir Avrupa turuna başladı, Temmuz ayında Çek Cumhuriyeti’nde MetalFest’te çaldı ve Eylül ayında Nile ve Suffocation’a katılarak büyük bir hayran tepkisi aldı. Grup, Nile’ın yeni turnesinde Melechesh ve Mithridatic ile çaldı.

Embryo yeni albümün kayıtlarını Ocak 2017’de tamamladı, Çek Cumhuriyeti’ndeki MetalFest’te çaldı ve 4. stüdyo albümü “A Step Beyond Divinity “nin yayınlanması için Art Gates Records ile anlaşma imzaladı. Albüm, dünyanın dört bir yanındaki çeşitli webzinelerde 2017 yılının en iyi albümleri listelerine girerek büyük beğeni topladı. Grup, Immolation, Ragnarok ve Monuments of Misanthropy’yi destekleyen The Last Atonement 2019 Avrupa turnesine katıldı. 2020’de ünlü davulcu George Kollias (Nile) yeni albümün yazımında Embryo’ya katıldı. Grup, yepyeni beşinci albümü kaydetmek için Nisan 2021’de Domination Studio’ya girecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu