Videolar

Fight From Within – Reign (Müzik Videosu)

Fight From Within, 2021'in başlarında Central New York'ta kuruldu. Soundlarını metalcore, hardcore ve beatdown'ın kesişiminden oluşturuyorlar.

Syracuse, NY’dan agresif metalcore altılısı Fight From Within, yakında çıkacak EP’lerinden son single’ları “Reign “i yayınladı.

“Reign”, grubun imza sound’u olarak şekillendirdiği kirli breakdown’lar, gırtlaktan gelen hırıltılar ve patlayıcı enstrümantasyonla tam güçle ortaya çıkıyor. Mikey Hayes ve Paddy Mull’un vokalleriyle birleşen şarkı sözlerinin kaynayan öfkesi her parçada kendini belli ediyor.

Grup, “‘Reign’ müzik endüstrisinde büyümenin getirebileceği olumsuz etkilere bir yanıt olarak yazıldı” diye paylaşıyor. “İhanet, kıskançlık, iftira, iptal kültürü yaşadık ve bu şarkı deneyimlerimize doğrudan bir yanıt. Aynı sorunları ve “sığır etini” yaşayan güncel ve erken dönem metalcore sanatçılarından ilham aldık. 2000’lerin başı diss track’lerle doluydu ama biz bunu bir hakikat şarkısı olarak düşünmeyi seviyoruz. Şarkının sözlerinin ve enerjisinin kendi adına konuştuğunu düşünüyoruz.”

“Projeksiyonunuzu görmek kolay/Kıskanç ve zayıflar tarafından beslenen temelsiz bir gündem/Sahtesiniz, bu yüzden dişlerinizin arasından yalan söylüyorsunuz/Ve döngü tekrar ediyor” sözleri yıllar boyunca yaşadıkları ihanet ve karalamanın doruk noktası.

Fight From Within, 2021’in başlarında Central New York’ta kuruldu. Soundlarını metalcore, hardcore ve beatdown’ın kesişiminden oluşturuyorlar. 
 Bury Your Dead, Polaris, Emmure, Every Time I Die, Attila gibi grupların hayranı olan farklı üyeler, bu farklı etkileri kendi benzersiz agresif seslerini yaratmak için kullanıyorlar. 
 Başladıklarından beri 5 single yayınladılar. 2022 yılında Chelsea Grin’den Pablo Viveros ile ilk EP’lerini kaydettiler. Bu yılın sonlarına doğru yayınlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu