Videolar

Tessia – The Fall o Divinity (Müzik Videosu)

'The Cataclysm' adlı üçüncü albümlerinden çıkan ilk tekli yayında!

Tessia Bu Şarkı İçin Şunları Dedi:

“The Fall of Divinity, ‘The Cataclysm’ adlı yüksek konseptli albümümüzün ilk şarkısı.

Şarkı kozmik destanımızda her şeyin başladığı anı işaret ediyor. Şarkı, Voidwalker ile girdikleri amansız mücadeleden geri çekilerek Void olarak bilinen uçurumun derinliklerine çekilen kudretli Titanların hikayesini anlatıyor. Bu geri çekilme aslında Titanlar tarafından peşlerindeki Voidwalker için kurulmuş bir tuzaktır. Bu bir mücadele ve çaresizlik öyküsüdür ve ileride yaşanacaklara zemin hazırlar.”

2016 yılında kurulan Tessia, Norveç’in Bergen kentini çevreleyen engebeli araziden çıkan bir metal grubudur. Grubun şu anki kadrosu Julie Berthelsen (Vokal), Dennis Pedersen (Gitar, Vokal), Eirik Atlesson Paulsen (Gitar), Matias Boge (Bas) ve Sindre Haugen’den (Davul) oluşuyor.

Her biri kendine özgü tarz ve yetenekleriyle katkıda bulunan bu tutkulu müzisyenler, zanaatlarına duydukları gerçek güveni sergiliyor. Sesleri, metal türündeki müziklerini karakterize eden yoğunluk ve derinliğin sağlam bir karışımıdır. Tessia’nın sound’u Lacuna Coil, Delain, Amaranthe, Arch Enemy, Jinjer, Devin Townsend ve Halestorm gibi ünlü gruplarla karşılaştırılıyor.

Bireysel yeteneklerinin ve kolektif birlikteliklerinin bir kanıtı olan performansları, Tessia’nın metal müzik dünyasında yükselen bir güç olma potansiyelini güçlendiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu