Haberler

Morbid Angel’ın Illinois Konserinde Tavan Çökmesi Sonucu Hayatını Kaybedenler Var

Ünlü Death Metal efsanesi Morbid Angel’ın Illonis kentindeki konserinde, aşırı fırtına ve hortum sonucunda konser mekanının çatısı maalesef seyircilerin üzerine çöktü. Çok sayıda yaralı ve üzülerek belirtmek istiyoruz ki hayatını kaybeden metal fanları oldu. Bu üzücü olaydan sonra Morbid Angel şu açıklamayı paylaştı :

Morbid Angel adına, her şeyden önce dün gece bir hortumdan kaynaklanan şiddetli rüzgârlar nedeniyle mekânın çatısının çökmesi sonucu trajik bir şekilde hayatını kaybeden kişinin ailesine ve arkadaşlarına en derin ve içten başsağlığı dileklerimizi iletmek istiyoruz.

Dün gece Metal’de bir kardeşimizi kaybettik ve bu trajedide birçok kişi yaralandı. İnsanların güvenli bir şekilde dışarı çıkarılmasına yardımcı olan tüm katılımcılara (Hayranlar, Mekan Çalışanları, Gruplar ve Mürettebat) ne kadar müteşekkir olduğumuzu ifade etmek isteriz. Olay yerine hızlı bir şekilde ulaşan ve insanların mümkün olan en kısa sürede mekandan çıkarılmasına ve tedavi için hastanelere götürülmesine yardımcı olan İlk müdahale ekiplerine (İtfaiye, Acil Servis, Polis) teşekkür etmek istiyoruz.

SİZLER GERÇEK KAHRAMANLARSINIZ!

Şu anda aklımız, yaralanan ve hastaneye kaldırılanların yanı sıra bölgedeki fırtınalardan etkilenen herkesle kalmaya devam ediyor. Yaralanan herkesin bir an önce iyileşmesini temenni ediyoruz.

Dün gece yaşanan olayların bir sonucu olarak, bu akşam Joliet, IL’de gerçekleştireceğimiz gösteriyi 5 Nisan Çarşamba gününe yeniden planlamak için çalışıyoruz. Bununla birlikte, odak noktamız bu korkunç fırtınanın kurbanları olacaktır.
MA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu