Haberler

Abbath ,Immortal’ın Yeniden Toplanmasına Olumlu Bakıyor!

Sansasyonlu olaylardan ve çeşitli sağlık sorunlarından başını bir türlü kurtaramayan Abbath ,Immortal‘ın yeniden toplanma gibi bir fikri olursa buna olumlu yaklaşabileceğini belirtti.  Abbath ,6 yıl önce çeşitli sebeplerden ötürü gruptan ayrılmak zorunda kalmıştı ve kendi adıyla yeni bir projeyi hayata geçirmişti. Immortal’dan ayrılma nedeni ise grup elemanlarının kendisinin sürekli alkol ve uyuşturucudan dolayı saçma sapan hareketler yapmasından sıkılması olarak belirten Abbath, ben bu gibi şeylerle asla onları sıktığımı düşünmemiştim. Bunlar sadece benim kusurlarım ama olaylar bu noktalara kadar geldi şeklinde yorum yaptı.

Abbath önceden Demonaz’ın kız kardeşi ile evliydi fakat o ilişkide yürümemişti. Gruptan ayrıldığından beri ikili tekrar bir araya gelmedi hatta telefonla bile konuşmadı. Bu durumun kendisini çok üzdüğünü belirten Abbath, oğlunun Harald’ı uzun zamandır görmediğini ve Harald’ın hala onun amcası olduğunu ekledi.

Yapılan röportajda Abbath’a yönlendirilen soruda ise: Immortal‘ı yeniden kurmak mı ,hmm ,Horgh ‘a mesaj atmıştım oda ayık kalabileceksen bu çok iyi bir fikir olur dedi. Harald (Demonaz) ile konuşmadım, benim tarafımda ona karşı herhangi bir kızgınlık ya da bir kin yok. Daha önce yaşadıklarımız ile ilgili olan problemleri ben kendi adıma çözdüm,şu sıralar oldukça iyi hissediyorum. Bu yüzden Immortal’ın yeniden toplanması için bir şeyler yapmak istedim, umarım onlarda buna sıcak bakar ve buluşur konuşur tekrar grubu harekete geçiririz. Demonaz ile çocukluğumuz birlikte geçti ve harika zamanlar geçirdik.

“Gençliğimizde çok viski içerdik, bir gün Demonaz ile birlikte bir bot kiralayıp  Ole Bull’un yaşadığı yere gitmeye karar verdik. Kendisi Lysoya diye bir kentte yaşıyordu .Gittiğimizde etrafta çok fazla turist vardı .Bizde corpse paintlerimizi yapıp elimizde çivili sopalarla ormanların içerisinden çıkıp bir anda karşılarına çıkıverdik. Yaşlı Amerikalı bir turist bizi görünce korkudan kalp krizi geçirir gibi hareketler yapmıştı. Polisler gelmeden hemen kiraladığımız bota atlayıp  evin yolunu tutmuştuk. Çok eğlenceli zamanlardı, hatta bu olayın akşamı olduğunda “Pure Holocaust” albümünü yazmaya başlayacak ilham gelmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu