Haberler

Max Cavalera’nın Yeni Grubu Go Ahead And Die Yeni Video Yayınladı ” G.A.A.D”

Arizona'lı grup GO AHEAD AND DIE'ın son teklisi "G.A.A.D." isimli şarkısı için çektiği ve Jim Louvau'nun yönettiği resmi müzik videosunu aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

GO AHEAD AND DIE’de vokalist ve gitarist Max Cavalera (SOULFLY, CAVALERA CONSPIRACY, SEPULTURA) ile oğlu, şarkıcı, gitar ve basçı Igor Amadeus Cavalera ve davulda Zach Coleman yer alıyor. GO AHEAD AND DIE’nin soundu, erken dönem CELTIC FROST etkileri ve punk bir tavırla ölüm ve thrash metal unsurlarını bir araya getiriyor.

Max bu şarkıyı şöyle yorumluyor: “Öfkeli ve tepkili! Asla özür dilemeye ve ham! Açgözlülük ve adaletsizlik dünyaya hakim olduğunda müziğimizi bir silah olarak kullandığımız bu albüm ortaya çıkar!

Igor Amadeus ise şöyle diyor: “‘G.A.A.D.’ bu albümün ve bu boktan zamanların marşı. Yönetimde olanlara, kimin yaşayıp kimin öleceğine karar verenlere karşı orta parmak gösterdiğimiz bir tepki!”

GO AHEAD AND DIE ‘ın temposu ve tarzı için vahşi, modern ,sosyal hastalıklara yönelik küçümseyici riffleri canavarca kullanan ve büyüleyici. Giderek daha da öfkeli ve kinci ayrıca tamamen ilgi çekici ve ruhlu bir extreme müzik yapıyorlar diyebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu