Videolar

Kaali – Spiritless Müzik Videosunu Yayınladı

Vietnam Çıkışı Metalcore Grubu Kaali’den Yeni Video Spiritless Paylaşıldı

Vietnam merkezli metal grubu: Kaali, blackened groove, metalcore, çeşitli vokal tarzları ve hatta iyi bir ölçüye göre drum & bass’ın bir karışımı olan Spiritless’ı yayınladı. Ağır ve akılda kalıcı 2 dakika 48 saniyelik bu parça kesinlikle ortalığı kasıp kavuracak. Masteringi Joel Wanasek (Machine Head & Monuments) tarafından yapılmıştır.

Kaali Kimdir?

Black metal, hardcore ve post-rock gibi türlerden ilham alan Kaali’nin vizyonu, zorlu zamanlarda gruba ilham veren sesleri harmanlamak olmuştur.

Belki de bu çeşitliliğin üyelerin kendilerinden kaynaklanması bir tesadüf değil. Her biri farklı bir ülkeden geliyor, yabancı bir dille büyümüş ve farklı şekilde yetiştirilmiş.

Bu farklılıklara rağmen, grup 2020 yılında Vietnam’da ortak bir müzik yaratma, kaydetme ve çalma ihtiyacıyla bir araya geldi. Bir EP ile sonuçlanan yoğun yazma seanslarının ardından grup, Saigon ve Hanoi’de bir dizi gösteriye başladı.

Vokalist Viktor Nagradic 2021’in başından beri gruptan ayrı olmasına rağmen, Kaali müzik yazmaya ve kaydetmeye devam etmeye çalıştı. Grup ayrıca ilk albümünü bir müzik videosuyla eşleştirmek gibi daha iddialı bir planla ilerledi. Bu albümün adı Alone.

Kaali, Sırbistan, Rusya, Güney Afrika ve Birleşik Krallık’tan 4 kişilik bir metal grubudur. Grup yıl boyunca müzik yayınlamaya devam etmeyi ve doğru zaman geldiğinde konserler vermeyi planlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu