HaberlerVideolar

Heavy Metal Grubu Arch Blade’den Nightbreed Videosu

Los Angeles’lı Heavy Metal Grubu Arch Blade Nightbreed Videosunu Paylaştı

Los Angeles merkezli heavy metal grubu Arch Blade, 2019 yılında baba-oğul gitar ikilisi Rob V ve Big Rob tarafından, basta Nigel Caicedo, vokalde Edward Ramirez ve davulda “Dark Angel “ın yanı sıra diğer tanınmış gruplarda da çalmış, kendi çapında başarılı bir müzisyen olan Al “Mayhem” Mendez ile birlikte kuruldu.

Arch Blade, 2019’un ortalarında “Three Beasts” (Üç Canavar) adlı ilk single’larını kaydetmeye devam etti. Şarkı için çekilen video, grubun küçük çapta tanınmasına ve yerel konserler almasına yardımcı oldu. Ancak Edward Ramirez sonunda Arch Blade’den çok diğer grubuyla ilgilenmeye başladı ve 2020’nin başlarında gruptan ayrıldı. Başka vokalistlerle yapılan birkaç seçmenin ve eski “Ancient Spell” vokalisti Donnie Marhefka ile kısa bir çalışmanın ardından Arch Blade, Edward’ı ikinci bir çalışma için geri getirdi ve bağımsız bir tam uzunlukta albüm kaydetmeye başladı. Eylül 2021’de Al Mendez, Ukrayna doğumlu deneyimli şarkıcı, “Spiritz” grubunun eski solisti ve Ukrayna’nın en büyük Broadway benzeri müzik projesi olan “Voice Of The Sympho Rock “ın solisti Denys Podmazko’yu buldu. Post-prodüksiyon o yazın sonuna kadar devam ederken, grup Los Angeles’taki ilk konserlerini Whiskey A Go Go’da Anvil’in açılışını yaparak verdi. 2022 yılının sonlarında Arch Blade Rockshots Records ile anlaştı ve ilk albümleri “Kill The Witch “i yayınlayacak.

“Nightbreed” süper eğlenceli ve akılda kalıcıı ritimleriyle sizi yakalayacağa benziyor. Bu motorcu iblisler, hız ve metal anlamında ihtiyacınız olan tek şey. Nightbreed önümüzdeki Temmuz ayında çıkacak olan “Kill The Witch” albümlerinin ilk şarkısı, soundları klasik heavy metal, NWOBHM, NWOTHM, Thrash ve Power Metal’in çok iyi bir karışımı olarak tanımlanabilir. Judas Priest, Iron Maiden, King Diamond ve Testament hayranları için tavsiye edilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu