Videolar

Grandiosa Muerte – Destino (Müzik Videosu)

“Destino”, Kutsal Ateş ile yakından bağlantılı olan ve mükemmel insan arketipini içeren ve aktaran ruhani güçler olan Nahuales figürünün etkileyici bir şekilde ortaya çıktığı Maya dünyasının kadim bilgisinin bir çağrışımıdır.

“Destino “nun sözleri, Güneş Savaşçısı ve Büyücü Nahual Ajpu’yu çağırıyor ve onu Popol Vuh’tan çıkarılan diğer enkarnasyonlarla karıştırarak, müziğin sürekli bir melodi akışı ve hipnotik ritimler olarak ortaya çıktığı insanın alanlarına erişmeden önce zihinsel bir hazırlık ritüelinde somutlaştırıyor.

“Destino” single’ı, Kosta Rikalı müzisyen ve prodüktör Max Gutierrez Sanchez’in (Advent of Bedlam, December’s Cold Winter, Dusk) solo projesi olan ilk albümü “Egregor “un (Bitume Prods, 2023) sınırlı sayıdaki digipack ve kasetlerinin tanıtım materyalinin bir parçası olarak 16 Ocak 2023 tarihinde Amerikan portalı No Clean Singing’de yayınlanacak.

Grandiosa Muerte’nin “Destino” şarkısını ve son single’ını 16 Ocak 2023’ten itibaren dinleyebilir, grup ve Fransız plak şirketi Bitume Prods aracılığıyla materyallerini edinebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu