Haberler

Exodus Grubu Davulcusu Tom Hunting’e Skuamöz Hücreli Karsinom Tanısı Konuldu

EXODUS davulcusu Tom Hunting'in midesinde skuamöz hücreli karsinom (SCC) teşhisi konuldu.

EXODUS davulcusu Tom Hunting’in midesinde skuamöz hücreli karsinom (SCC) teşhisi konuldu.

56 yaşındaki müzisyen, 13 Nisan Salı günü yayınladığı bir açıklamada konulan teşhisi açıkladı :
“Bugün (13 Nisan 2021) skuamöz hücreli karsinom için tedaviye başlayacağım. Şubat ayında üst midemde teşhis edilen bir mide tümörü.İnsanların mide ve yemek borusu sorunlarına dikkat etmeleri konusunda farkındalık yaratmak için bunu kamuoyuna açıklıyorum. Devam eden problemleriniz varsa lütfen gidip kontrol ettirin.

Bu konuda utanılacak bir şey yok. Eğer ben birilerine bu konuda bilgimle bir şeyler öğretebilirsem yada başkaları bana bu konuda bir şeyler öğretebilirse,bu hastalığı daha çabuk yenebiliriz, bu bir kazan-kazan!Güçlenerek düşmanımızı yenmeye bir adım daha yaklaşabiliriz.

Tamam, kötü haberi duydunuz. İyi haber şu ki fiziksel olarak harika hissediyorum! Harika doktorlarım ve harika bir destek sistemim var. Sanki başlı başına bir ordu ve ben bu savaşa hazırım!

Bu yıl kariyerimizin en iyi olacağına inandığımız albümün kutlanması ve çıkılacak olan bir sürü konser/turne var! Yeniden bir şeyler çalmak için çok heyecan duyuyorum. Herkese selamlar! ”

EXODUS gitaristi Gary Holt ise bu konuda şunları söyledi : “Tom bugün kemoterapinin ilk turuna başlıyor, bu yüzden ona gönderilen tüm olumlu hisleri hissedeceğini biliyorum.

“EXODUS, yeni albümün yayınlanmasını erteleyecek, böylece Tom bunu yendiğinde, turneye çıkmak ve davullarını sadece onun yapabildiği gibi yumruklamak için tam gücüyle geri dönecek! Kanseri yendiğinde biz şimdiye kadarki en hasta kayıt ile SİZİN kıçınızı tekmelemeye devam edeceğiz!

“Kardeşime tüm sevgi ve pozitif dileklerimi gönderiyorum.”

Not: Tıbbi terimleri net olarak bilemediğimiz için normal isimlerini kullandık. Eğer bu konuda hatamız olduğunu düşünüyorsanız yorumlara iletebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu