Haberler

Destruction Yeni Albümleri İçin Napalm Records İle Anlaştı

Alman thrash metal devi DESTRUCTION, Napalm Records ile anlaşmaya imza attığını duyurdu.

 Alman thrash metal devi DESTRUCTION, Napalm Records ile anlaşmaya imza attığını duyurdu.

DESTRUCTION’dan Schmier imza hakkında şunları söyledi: “Bu karar çok uzun bir yolun başlangıcı oldu!

“Napalm ailesine katıldığımız için çok heyecanlıyız, çünkü uzun süredir plak bu şirketinin ve felsefesinin hayranıyım. Etkileyici geçmişini ve harika çalışmalarını uzun yıllar takip ettim ve Napalm Records’u diğer gruplara tavsiye ettim. Ve artık bizim içinde bu fantastik sanatçılardan oluşan kadronun bir parçası olma zamanı gelmişti. Kariyerimizin ilerlemesi için güçlü ve yeni bir imza bizim için oldukça büyük bir adım olacak!

“Dünya genelindeki fanlarımız için şu içinde bulunduğumuz zamanları oldukça iyi değerlendiriyoruz ve yeni kayıtlar için kolları sıvadık , bizden bu konularda daha çok haberi yakında duyacaksınız! ”

Bu konu hakkında Napalm Records yetkilisi Sebastian Muench ise şunları ekledi :” DESTRUCTION gibi efsanevi bir grupla çalışmaktan dolayı kesinlikle heyecan duyuyorum! Onları ilk kez 14 yaşımdayken Frankfurt’ta canlı olarak izledim ve şimdi yeni albümleri için birlikte çalışıyoruz, bu benim için geçeğe dönüşen bir rüya gibi bir durum oldu! Napalm ailesine hoş geldiniz! ”

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 + = 22

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu