HaberlerVideolar

Comaniac – Start the Madness (Şarkı Sözü Videosu)

On yılı aşkın bir süredir “Thrash Metal’in Yeniden Canlanması” olarak adlandırılan süreç, bu türün efsanevi gruplarının yavan bir şekilde kopyalanması anlamına geliyordu. Nihayet, var olan en çok yönlü metal türünün çağdaş bir yorumunun zamanı geldi. COMANIAC için sahneyi boşaltın. İlk albümleri “Return To The Wasteland” ile “THE Thrashhighlight 2015” olarak taçlandırıldıktan sonra ikinci albümleri “Instruction For Destruction” ile Avrupa ve Japonya’da METAL CHURCH, OVERKILL ve DR. LIVING DEAD GIBI GRUPLARLA BIRLIKTE. Grup ismi COMANIAC “company” ve “maniac” kelimelerinin birleşiminden oluşurken, yeni albüm “Holodox “un ismi “holo” (yunanca: holos, bütün) ön eki ve “dox” (yunanca: dox, fikir) son ekinden türetildi. Holodox, bir kişinin nihai inancını, tüm soruları cevaplayacak bir fikri, kişisel mücadeleden meta seviyesine yükselişi temsil ediyor. Yapımcılığını Tommy Vetterli’nin (CORONER) üstlendiği bu albüm sizi hayatın farklı hallerinde korku, kayıp ve mükemmelliğe giden umutsuz yolda bir yolculuğa çıkarıyor ve uzun yıllardır müzikal monotonluk ve steril prodüksiyonlardan muzdarip olan bir türe benzersiz bir ses getiriyor.

START THE MADNESS ile Comaniac en yüksek mertebeden bir thrash metal fırtınası yaratmayı başarıyor. ABD’deki uyuşturucu karşıtı kampanya “Stop The Madness “dan esinlenen yeni single, bağımlılık ve buna bağlı kişilik değişimi konusunu alaycı bir dille inceliyor. Şarkı giderek daha hızlı tempoda yükselirken, aynı zamanda daha çılgınca eylemler için çağrıda bulunuyor. Çılgınlığı başlatacak mısınız?

COMANIAC, 13 Ekim 2023’te dördüncü stüdyo albümleri “NONE FOR ALL” ile hayranlarını daha da büyüleyecek. Albüm METALWORLD’de plak, CD ve dijital olmak üzere çeşitli formatlarda satışa sunulacak.

Çağdaş thrash metal dinamizminin benzersiz karışımıyla COMANIAC, müzik sahnesinde kalıcı bir iz bırakmaya hazırlanıyor. COMANIAC fırtınası tarafından sürüklenmeye hazır olun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu