Videolar

Accompanist – Gone Astray (Müzik Videosu)

Kendine has özellikleri olan, hırslı ve rafine bir sertlikle güzel bir şey yaratmak. Accompanist’in kuruluşundan bu yana temel dayanak noktası buydu. Beş üyeli oluşumun hayata geçirilmesi, bir yandan ağır parçaların diğer yandan küresel, ambient pasajların bir etkileşimidir. Stilistik unsurların bu patlayıcı kokteyli Accompanist’in müziğini kendine özgü bir kompozisyon haline getiriyor. Her zaman heyecan verici, şaşırtıcı derecede eğlenceli, yine de sıkı ve hafif yürekli.

Her şey 2016 yılında başladı – ancak David (bas), Hannes ve Eric’in (gitarlar) bir yan projesi olarak, uzun bir süre bir stil bulmak ve ilk demoları yazmak için çalıştılar, ardından Tizian (davul) 2018’de ve son olarak Vanessa (vokal) uzun bir arayıştan sonra 2021’de oluşuma katıldı. İlk şarkılar hızla tamamlandı ve yıl sonunda Hamburg’daki “die Wellenschmiede “de kaydedildi.

Sonuç, toplam 22 dakikalık dört şarkılık EP “On the shady Side” oldu. Bu süreçte, Accompanist 8:30 dakikaya varan uzun parçalardan çekinmiyor ve bu da dinleyiciyi değişken şarkı yapıları nedeniyle beklenmedik kıvrımlar ve sürprizlerle dolu bir yolculuğa çıkarıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 + 1 =

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu