HaberlerVideolar

Onheil’den In Black Ashes Videosu Paylaşıldı

Extreme Metal Çizgisini Başarı İle Temsil Eden Onheil’den Yeni Bir Video Yayınlandı

Onheil Kimdir?

ONHEIL’in müziğinin temeli, ilginç şarkı yazarlığı, akılda kalıcı kancalar ve armonik melodilerin eklendiği öfkeli black ve death metaldir. Müzik aynı zamanda heavy, thrash ve doom metal gibi diğer metal türlerinden de etkiler içeriyor ve genellikle geleneksel ekstrem metalin sınırlarının çok ötesine geçiyor. ONHEIL resmi olarak Kasım 1999’da Amok tarafından kuruldu, 2 demo ve başarılı bir EP yayınladı. ‘The New ONHEIL’ ortaya çıktığında Mart 2007’ydi. Bu yeni kadro 3 gitarist ve 2 solistten oluşuyordu ve gruba kendi eşsiz blackened metal soundunu genişletmek için daha fazla olanak sağlıyordu. Müzik ve enerjik canlı şovlar Alman plak şirketi Cyclone Empire’ın ilgisini çekti ve ONHEIL’in tam uzunluktaki albümü ‘Razor’ 2009’da yayınlandı. ‘Razor’ medya tarafından yüksek puanlar aldı. ONHEIL ikinci albümleri ‘Storm Is Coming’i 2014 yılında piyasaya sürdü. Albüm bir önceki albümden daha da iyi karşılandı ve birkaç kez ‘en iyi albüm’ statüsüne veya ’10/10′ derecesine ulaştı. ONHEIL 2023 yılında BLACK LION RECORDS ile anlaştı ve yeni albüm “In Black Ashes” 23 Haziran 2023’te yayınlanacak. ONHEIL, Avrupa sahnelerini hem black ve death metal sahnelerinden hem de thrash ve heavy metal gruplarından birçok önemli metal grubuyla paylaşmayı başardı. Çaldığı festivaller arasında PARTY.SAN OPEN AIR, EXTREME FEST (3 ülkede), METAL MEAN, STONEHENGE ve MAYHEM, VADER, ONSLAUGHT, ASPHYX, WIEGEDOOD ve ROTTING CHRIST gibi gruplarla konserler yer alıyor.

In Black Ashes’da Onheil Bize Ne Anlatıyor?

İnsanlığın refah için gösterdiği eski olumlu ideolojik çabalar, tüketime odaklanan kendine zarar verici davranışlara dönüştü. Güçlü şirketlerin liderleri, dünya vatandaşlarının aşırı tüketim, sosyal medya, TV ve oyun gibi gereksiz, bağımlılık yaratan faaliyetler tarafından giderek daha fazla köleleştirildiği bir yalanlar dünyası yarattı. Bu “beyin yıkama”, insanları zihinsel olarak köleleştirerek, bu kontrolcü liderler tarafından belirlenen yolları körü körüne takip etmelerini sağlamıştır. Bu kısmen insanların kendilerinden kaynaklanıyor çünkü kendileri için düşünemeyecek kadar cahiller. Bu liderler yazılı tarihi, şimdiki ve gelecekteki vizyonu yavaş yavaş değiştirerek her şeyin mükemmel olmadığı halde mükemmel görünmesini sağlıyorlar. Bu şekilde insanlar bu liderlere olan inançlarını koruyacaklardır.

Ancak bu büyük yanılsama sonsuza kadar devam etmeyecek ve sonunda iskambilden bir ev gibi yıkılacaktır. Aşırı tüketim yeryüzündeki kaynakları tüketecek, böylece ürünler üretilemeyecek ve dijital dünyayı çalıştırmaya devam etmek için enerji eksikliği olacaktır. Liderler hakimiyetlerini ve kontrollerini kaybedecekler. Bu sahte dünyada yaşayan toplumlar, bağımlılık yaratan medyalarının yok olacağını görecekler. Artık yok edilmiş bir gezegende yaşadıkları gerçeğinden çok etkilenecekler. Yavaş yavaş insanlık yok olacak ve insanlığın soyu tükenecek.

Bu illüzyonu başından beri gören ve tüm bunların sona ermesi için bu dünyanın bittiğini görmekten mutlu olan küçük bir grup insan olacaktır. İnsanları dünya için bir lanet olarak görüyorlar ve “yok oluşu gülümseyerek karşılamak” istiyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu