Haberler

NECROT Uzun Süredir Beklenen Yeni Albümünü Duyurdu ve “Cut The Cord “u Yayınladı

Necrot, 12 Nisan’da çıkacak olan, dört yıl sonraki ilk albümleri Lifeless Birth ile geri döndü. Necrot şimdi ilk yeni teklisi “Cut The Cord “u yayınlıyor ve bu tekli her bir death metal hayranını bu albümün muhteşem olacağına ikna ediyor.

Necrot basçısı ve vokalisti Luca Indrio, “Son birkaç yıl bizim için ve hemen hemen herkes için zor geçti,” dedi. “Sonuç olarak Lifeless Birth şu ana kadarki en agresif ama aynı zamanda en melodik albümümüz oldu. Grup olarak her zaman ilerleme kaydettik ve bence bu bizim tam olgunluk aşamamız.

“On üç yıldır Necrot‘uz, yaptığımız işi yapmaya devam etmek için çok çalışıyoruz ve bunun için çok şey feda ettik. Metalin ne olduğuna ve ne olacağına katkıda bulunmak istiyoruz, fark edilmeden geçip gitmek istemiyoruz. İzimizi yaşatmak istiyoruz ve şu ana kadar Lifeless Birth şüphesiz en iyi çalışmamız.

Şöyle devam etti: “Hayranlarımıza nihayet yeni bir şarkı ve yakında yeni bir albüm sunacağımız için çok heyecanlıyız. ‘Cut The Cord’, zihinlerimizin her gün bize aktarılan sürekli olumsuz bilgi akışıyla nasıl kirletildiğinden bahsediyor. İnsanlar kafalarını telefonlarına gömüyor, sürekli olarak bok dolu bir tabaktan yemek yiyor ve hepimizin istemediği korkunç gelecek artık bizim bugünümüz.

“Birbirinden korkan insanlardan oluşan yüzeysel bir toplum. ‘Cut The Cord’, bağlantıyı kesmek ve korku içinde yaşamayı reddetmek, bizi mutsuz eden şeylerden kopmak ve hayatı bize sürekli olarak birçok biçimde sunulan çarpıtılmış ve çoğu zaman sahte gerçeklikle değil, inandığımız şeyle algılamaya başlamak için bir çağrıdır. Bağlantıyı kesme zamanı.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu