Videolar

Irrenoid’den Shadow of Guilt Videosu Paylaşıldı

Shadows of Guilt videosu için grup bizlerle  bu şekilde bir paylaşım yaptı :

Shadow of Guilt yetişkin hayatımın en kötü dönemlerinden birinde hayatıma son vermeyi düşündüğümde yazdığım bir metalcore şarkısı. Çatıdan atlamak, gözlerimi kapatmak ve beni zihinsel olarak esir alan her şeyi bırakmak istedim.

Annem, en iyi arkadaşım ve rahmetli büyükbabam gibi en karanlık anlarımda hep yanımda olan insanları ve onların benim en iyi şekilde yaşamamı ve başarılı olmamı istediklerini düşündüm ve bu düşünceler bunca yıl boyunca beni ayakta tuttu. Zihinsel zincirlerimi yavaş yavaş kırıyorum ve daha önce hayatta hiç sahip olmadığım içsel netlik ve psikolojik özgürlük için çalışıyorum ve tüm bu yıllar boyunca beni destekleyen herkese minnettarım; hepinize kalbimin derinliklerinden teşekkür ederim.

Irrenoid, Denver, Colorado merkezli bir Deneysel Chiptune projesidir. Irrenoid müziği keşfetmeye ilk gençliğinde, öncelikle yerel deathcore ve metalcore gruplarında sert bir vokalist olarak başladı ve daha sonra yavaş yavaş geçiş yaparak erken bir yetişkin olarak Klasik ve Elektronik müzik yapmaya başladı. Irrenoid’in son single’ı ‘Shadow of Guilt’ şu anda tüm büyük streaming servislerinde mevcut.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu