HaberlerVideolar

Frozen By Fire – In My Sights (Resmi Müzik Videosu)

Heavy Metal çalan "Frozen By Fire" , 21 Eylül 2021 tarihinde "In My Sights" isimli videosunu yayınladı!

Melodik heavy metal ve hard rock grubu Frozen By Fire, In My Sights şarkısı için yeni müzik videosunu youtube’da yayınladı. Şarkı, yakında çıkacak olan 3. stüdyo albümleri Dancing With Death”‘de yer alıyor.

Videonun konusu ise günümüzde en çok yaşanan sapıklıklardan biri olarak belirtilen “Stalker”‘lık hakkında. Carae Schultz tarafından canlandırılan “The Joblin” isimli karakter içindeki arzuları, şehvetli bir tehditkarlıkla sergiler ve bir kaç kez yakalanınca gerçek hikaye ve eğlence başlıyor. Şok edici bir son ve çarpık bir mizah anlayışı ile bu karanlık ve uğursuz videoyu tüm Metal severlere sunuyor!

Videodaki müzisyenler: The Joblin (Lider Vokal / Gitar)

Ricky Pasket (Bas Gitar)

Cody Cris müthiş bir gitar solosu çalıyor

ve Leo McPherson davulda konuk olarak yer alıyor.

Müzik videosu, Teksas, ABD’de çekildi. Şarkı, modern bir dokunuşla harmanlanmış bir sound ile geçmişteki klasik Metal gruplarını andırıyor. Daha çok klasikleşmiş gitar ezgileri ile başlayan şarkı , ardından bazı ağır akorlar ile yerini buluyor. Şarkı sözleri, şarkıcının hayallerinin kızına olan aşkını anlatırken vokaller çok uğursuz bir şekilde başlıyor, ama o bunu henüz bilmiyor! Koro başladıktan sonra, şarkı söylerken kafanıza takılan çok akılda kalıcı bir melodisi var. Gitar solosu, bazı parçalama ve lezzetli temalarla her şeyi yüksek vitese geçiriyor. Ana riff, giriş riffinin bir başlangıcıdır. Yalnızca daha ağırdır ve bölüm boyunca ilerledikçe yavaş bir tempo ile birlikte daha hızlı ve gösterişli hale gelen bir davul soloları ile devam etmektedir.

Frozen By Fire, 2009 yılında Las Vegas NV’de başladı ve şimdiye kadar iki tam uzunlukta albüm yayınladı. 3. tam albümlerini çıkarma sürecindeler ve yaklaşan albümleri için birkaç canlı müzik videosu yayınlayacaklar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 + 1 =

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu