HaberlerVideolar

Eski-Sepultura Gitaristi Tormentor ‘un Grubu The Troops of Doom Yeni Video Yayımladı

'Whispering Dead Words' isimli şarkılarına video çeken grubun videosunu linkimizde bulabilirsiniz!

Eski SEPULTURA gitaristi Jairo “Tormentor” Guedz’in yer aldığı Brezilyalı grup THE TROOPS OF DOOM‘un “Whispering Dead Words” isimli şarkısının resmi müzik videosunu aşağıda izleyebilirsiniz . Parça, THE TROOPS OF DOOM‘un geçtiğimiz Ekim ayında Nuclear Blast‘ın dijital yan kuruluşu Blood Blast Distribution tarafından yayınlanan ilk EP’si “The Rise Of Heresy” den alınmıştır. EP’nin mastering süreci Norveç’teki Crosound Studio’da Øystein G. Brun (BORKNAGAR) tarafından yönetildi. Ep, dört yeni orijinal şarkı ve iki ilk dönem SEPULTURA klasiği olan “Bestial Devastation” ve “Troops Of Doom” un cover versiyonlarını içerir.

THE TROOPS OF DOOM’da ayrıca gitarda beğenilen grafik sanatçısı Marcelo Vasco, vokal / basta Alex Kafer (eski NECROMANCER, EXPLICIT HATE, ENTERRO) ve davulda Alexandre Oliveira (SOUTHERN BLACKLIST) yer alıyor. Grubun amacı, dinleyicileri taze ve orijinal kalarak, , eski kafa ve ilkel 1980’ler tarzı death metalin özünü yeniden canlandırmak.

Guedz, proje hakkında daha önce şunları söylemişti: “THE TROOPS OF DOOM ile yapılan bu çalışmada çok fazla tutku ve bağlılık var. Tüm grup ve ekip aşırı tutkulu ve fanatik, bu da beni iyice gaza getiriyor ve bu duyguyu bir şekilde müzik yoluyla dışa vurmaya itiyor.

“Kendi SEPULTURA yıllarımdan ve sevdiğimiz tüm o ikonik gruplardan esinlenerek, 80’lerin ilkel ve çirkin metal sesini keşfederek, dinleyicinin zaman makinesindeymiş gibi hissedebileceği eksiksiz bir deneyim sunmak istiyoruz. Biz SLAYER, KREATOR, CELTIC FROST, SODOM, POSSESSED ve DEATH gibi gruplarla büyüdük ve yetiştik. Bu, eskiye gerçek bir saygı duruşu! Bu kayıt ile yapmak istediğimiz şey bu ve umarım sert metal kafalar bunu keşfeder ve yüksek sesle çalarak bundan keyif alır! ”

“The Rise Of Heresy” şarkı isim listesi :

01. Whispering Dead Words
02. Between The Devil And The Deep Blue Sea
03. The Confessional
04. The Rise Of Heresy
05. Bestial Devastation (SEPULTURA Cover)
06. Troops Of Doom (SEPULTURA Cover)

THE TROOPS OF DOOM kadrosu :

Jairo “Tormentor” Guedz – gitar
Alex Kafer – bass, vokal
Marcelo Vasco – gitar
Alexandre Oliveira – davul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ 76 = 85

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu