Haberler

Thrash Metal grubu VIO-LENCE,Fresno Konserinde Yeni Bir Şarkı Çaldı!

Yeniden toplanan Bay-Area'lı Thrash Metal grubu VIO-LENCE , Fresno/Kaliforniya'da verdikleri konserlerinde "On They Cross" isimli yeni bir parçalarını görücüye çıkardı!

Yeniden bir araya gelen Bay-Area’lı Thrash Metal grubu Vio-Lence geçtiğimiz Cuma günü (6 Ağustos 2021) Fresno,Kaliforniya’daki Strummer’s ‘ta verdikleri konserde, “On They Cross” isimli yeni bir parçayı görücüye çıkardı. Parça, grubun 2022’nin başlarında Metal Blade Records’tan çıkacak olan EP’si “Let The World Burn” da yer alacak.Parçanın kayıt aşaması ise , daha önce TESTAMENT, MACHINE HEAD ve EXODUS ile birlikte çalışmış olan yapımcı Juan Urteaga ile California, Pacheco’daki Trident Studios’ta gerçekleştirildi. Mix ve mastering görevleri Tue Madsen tarafından yapıldı.

Fresno’daki konserde, Vio-lence‘in kadrosu : Gitarist – Phil Demmel , Vokalist – Sean Killian , Davulcu – Perry Strickland ile birlikte grubun son üyeleri Gitarist – Bobby Gustafson (Eski Overkill üyesi) ve Bass Gitarist – Christian Olde Wolbers (Eski Fear Factory üyesi)’dan oluştu. Grup yeni kadrosu ile ilk kez canlı bir performans sergiledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu