HaberlerVideolar

Endlevel – Hangover From Hell (Müzik Videosu)

“Hangover From Hell” Endlevel’in neden sadece Death Metal’de kendini evinde hissetmekle kalmayıp aynı zamanda thrash sularında da tur atması gerektiğini etkileyici bir şekilde gösteriyor! Bu şarkı, hayranların Endlevel hakkında çok takdir ettiği tüm bileşenleri içeriyor: Thrash riffler, hırıltılar, akılda kalıcı sözler ve bunlara ek olarak Endlevel’ın normal bir parti gecesinin video klibi! Ertesi sabah cehennem gibi olacağı kuşkusuz ama doğru soundtrack ile o kadar da kötü olmayacağından emin olabilirsiniz -Haydi bir bira daha açn ve daha fazla headbang yapmak için şarkıyı daha yüksek sesle dinleyin.

Güney Almanya o zamandan beri güçlü metal grupları için bir garantör olmuştur. İster Destruction, Cypecore, Primal Fear, Fateful Finality, Traitor ya da Debauchery olsun. ENDLEVEL’in genç vahşileri de şimdi bu saflara katıldı. 2011 yılında Svabya Alb’ının eteklerindeki Albstadt’ta kurulan Jonas Frey (davul), Ken Ratheiser (gitar), Robin Willkommen (gitar), Kai Bez (bas) ve Robin Richard (vokal) kendilerini tamamen death ve thrash metale adamışlardır. İlk albüm “Time To Kill” 2017’de yayınlandı ve şimdiden İsviçre, İspanya, Çek Cumhuriyeti, Fransa ve aslında Almanya’nın akla gelebilecek her köşesi gezildi ve harap edildi. Bu yüzden Bang Your Head Festival, Burgbrand Open Air ya da Metal Embrace Festival’e konuk olmaları şaşırtıcı değil.

Şimdi ikinci albümleri “Weekend War” ile geri döndüler ve ikinci ataklarını başlattılar. Yeni bestelenen 11 parça Endlevel’i bu kadar keyifli yapan her şeyi içeriyor. Death Metal dokunuşlu thrash riffler, gırtlaktan gelen vokaller ve yüksek Thrash vokaller, ritmik incelik ve eğlenceli sözlerle buluşuyor – metalheadler daha ne istiyorsunuz? Martin Chmelícek’in (Spasm, Gutalax, Insistent, Obscene Extreme Festival, diğerleri arasında) ilgili çizimleri yürüyüşü görsel olarak mükemmel bir şekilde yakalıyor: Her parça, çeneye karşı dolu, artı bolca bira ve hafta sonu Pazartesi günü hala kemiklerinizde! 11 parça, işitsel kanalınızda kaygısız ve aynı zamanda parlak bir prodüksiyonla kendini öğütüyor ve bu sadece eğlenceli. Fateful Finality ya da Doom Division için de çalışmış olan Christian Schäfer bu harika sound’dan sorumlu. Eğer Death Metal’inizi biraz Thrash Metal ile karıştırmayı seviyorsanız ve “Inhuman Condition”, “Bolt Thrower” gibi grupların yanı sıra “Malevolent Creation” ve bir tutam “Anthrax” seviyorsanız, “Endlevel – Weekend War “ı pikabınıza koymalı ve bir ila 12 bira ile çenenize masaj yaptırmalısınız. Albüm CD ve plak formatında yayınlandı ve tüm yaygın streaming platformlarında mevcut.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu