Haberler
Trend

EXODUS Davulcusu TOM HUNTING Mide Kanseri Ameliyatı Olacak

EXODUS davulcusu Tom Hunting, tedavisine başladıktan beş aydan kısa bir süre sonra, önümüzdeki hafta total gastrektomi geçirecek.

EXODUS davulcusu Tom Hunting, midenin skuamöz hücreli karsinomu (SCC) tedavisine başladıktan beş aydan kısa bir süre sonra, önümüzdeki hafta total gastrektomi geçirecek.

5 Temmuz Pazartesi Hunting sağlığıyla ilgili şu güncellemeyi paylaştı: “Hey millet, sevgi ve destek için herkese Çok ama  çok teşekkür etmek istedim! Bu mücadelede bana yardım etmek için ,insanların bir araya geldiği harika etkinlikler görüyorum. Gerçekten buna çok minnettarım ve hepimizin paylaştığı bu topluluğun bir parçası olduğum için çok şanslı hissediyorum. Her çağrıya cevap veriyorlar ve harekete geçiyorlar. Hepiniz süpersiniz , işte bu!!Hepiniz bununla olan mücadelemi kazanmam için hayal etmeme yardım ediyorsunuz. F.ck Cancer!”

“Kanserden bahsetmişken, tedavi işe yarıyor. Şimdi 4 adet operasyon geçirdim ve kütle Mart ayındaki boyutunun yarısından daha azına küçüldü. Bu inanılmaz bir gelişme! Başta verdiğim kiloları da geri aldım. Klinik olarak, bunların hepsi iyiye işaretler. Gerçekten kötü bir yöne de gidebilirdi, ancak UCSF’deki doktorların ortaya koyduğu her şey, işleri tersine çevirmek için yapılan plana göre gitti. Onlar isimsiz kahramanlar!

“12 Temmuz’da ameliyat olacağım. Ne yazık ki, tam bir gastrektomi olacak, Ancak haberler oldukça iyi. İyileştikten sonraki hayatımda kesinlikle abartıya kaçmadan yaşayacağım. Ameliyatlardan sonra 4 kez daha tedavi olacağım. İşte o zaman hayatıma tam anlamıyla kansersiz olarak devam edebilirim.

“Dünyayı dolaşmak, müzik dinlemek, bu çılgın yolculuğun her anının tadını çıkarmak için sabırsızlanıyorum! Yakında tekrar  işlerin nasıl gittiğini sizlerle paylaşacağım. TEŞEKKÜRLER VE HERKESE ÇOK SEVGİLER!!!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu