VideolarHaberler

İtalyan Death Metal Grubu Embryo “Pride” İsimli Videosunu Yayınladı

“Pride” şarkısının anlattığı gurur hissi gerçekten yüzünüze inen bir tekme yada yumruk gibi güçlü bir his.  İşte bu şarkı ve albüm adeta tam bir “Embryo” klasiği gibi. Bu albüm çok daha net bir kayıt olacak. Şarkılar dinleyiciyi acı ve ıstıraplarla dolu bir yolculuğa çıkaran ama aynı zamanda ona saf bir enerji veren de bir model oluşturacak. Tam bir death metal örneği denilebilir.

Kendi yapımları olan birkaç çalışma ve bir ilk albümün (“Chaotic Age”) ardından Embryo kendi soundunu buldu ve çok iyi eleştiriler alan ikinci cd’si “No God Slave “i (2010) kaydetti. Mayıs 2014’te grup yeni albümünü kaydetti ve yaz boyunca Çek Cumhuriyeti’ndeki Masters of Rock ve İtalya’daki Total Metal Festival’de ana sahnede çaldı. Aralık ayında Doğu Avrupa’da küçük bir turne yaptılar. Yeni albüm “Embryo” 2015 yılında çıktı ve dünya çapında harika eleştiriler aldı; Embryo Mayıs ayında Melechesh, Keep of Kalessin ve Tribulation ile bir Avrupa turuna başladı.Temmuz ayında Çek Cumhuriyeti’nde MetalFest’te çaldı ve Eylül ayında Nile ve Suffocation’a katılarak büyük bir hayran kitlesinin beğenisini kazandı.

Grup, Nile’ın yeni turnesinde Melechesh ve Mithridatic ile çaldı. Embryo yeni albümün kayıtlarını Ocak 2017’de tamamladı, Çek Cumhuriyeti’ndeki MetalFest’te çaldı ve 4. stüdyo albümü “A Step Beyond Divinity “nin yayınlanması için Art Gates Records ile anlaşma imzaladı.

Albüm, dünyanın dört bir yanındaki çeşitli webzinelerde 2017 yılının en iyi albümleri listelerine girerek büyük beğeni topladı. Grup, Immolation, Ragnarok ve Monuments of Misanthropy’yi destekleyen The Last Atonement 2019 Avrupa turnesine katıldı. 2020’de ünlü davulcu George Kollias (Nile) yeni albümün yazımında Embryo’ya katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu