HaberlerVideolar

Giant Fragments “Visions” İle Bizlerle

GIANT FRAGMENTS, vahşi ve hassas melodileri harmanlayan modern bir metal grubu. Grubun çok yönlülüğü Mathilde’in temiz şarkı söylemekten agresif çığlık atmaya kadar değişen ve zaman zaman konuşarak şarkı söylemeye yaklaşan polimorfik sesinde kendini gösteriyor.

Prog-metal esintili ayrıntılı yapılar ve metalcore rifflerinden atmosferik djent’e kadar groove varyasyonları, her parçayı dinleyicileri saran ve büyüleyen bütün bir evren haline getiriyor.

İlk EP’leri “Reborn “un Mart 2023’te yayınlanmasının ve Fransız metal ödülleri “Triomphes du metal français” için “Kadın Yetenek” kategorisinde aday gösterilmelerinin ardından, 2023 boyunca yıpratıcı bir albümden single’lar ortaya çıkacak.

Nehir kenarında küçük bir gece gezintisi mi? Giant Fragments’ın ‘Visions’ parçası da bunu sunuyor. Ancak, rahatlatıcı bir şey beklemeyin, çünkü parça ilk saniyeden itibaren, üzerinde bir kadın sesinin yükseldiği enstrümantal bir telaşla yüzünüze tokat atıyor. Ayetlerin keskin gitar riffleri bizi şeytani bir breakdown ile doruğa ulaşan karanlık bir evrene sürüklerken, berrak bir sesteki akılda kalıcı bir melodinin taşıdığı nakarat umut ve kendini aşma olasılığını taşıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu