News

GOD FORSAKEN Yeni Albüm Anlaşmasını Duyurdu | Gods Forsaken – Signed New Deal

Kadrosunda Asphyx ,Wombbath ,Just Before Dawn gibi grupların üyelerini barındıran uluslar arası formatlı GOD FORSAKEN bundan sonra çıkaracakları albümler için Transcending Obscurity Records ile anlaşma sağladı. 
Grubun yaptığı açıklamada ise : ‘Bu boyutlarda saygı  kazanmış bir firma ile anlaşmaktan dolayı oldukça mutluyuz. Yapılan bu iş birliği ile dünya çapında daha fazla kişiye ulaşacağımızı ve old school isveç death metalini tanıtacağımızı düşünüyoruz.’ şeklinde bir yorumda bulundu. Grup ayrıca Kunal’ın kendilerine güvendiğinden dolayı oldukça memnun olduklarını ,tam death metalin olması gerektiği gibi ,vahşi,sert ve acımasız işler yapacaklarına emin olduğunu belirti.
English Below : 
Comments the band: “Gods Forsaken is more than pleased and honored to sign this record deal with the well-respected record label Transcending Obscurity. This co-operation will take us a big step forward, opening doors to a new level. Bringing some more old school Swedish death metal in the future is a great perspective for us. With the complete solid formation we now have it only can get better, heavier, more brutal. Death Metal the way it meant to be. We want to thank Kunal for his trust in us and giving us the opportunity to further develop ourselves as a pounding brutal death metal machine. Cheers to all you death metal maniacs!”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Articles

Back to top button