Haberler

Dying Fetus Yeni Albümünü ve Sonbahar 2023 Turnesini Duyurdu

Death metalin efendileri DYING FETUS, yeni albümü “Make Them Beg For Death” ile 8 Eylül’de Relapse Records aracılığıyla geri dönüyor.

LP’nin son single’ı “Feast Of Ashes “in Blvckbox Studios tarafından yönetilen resmi müzik videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Baltimore’da uzun süredir prodüktörlük yapan Steve Wright ile kaydedilen ve Mark Lewis (CANNIBAL CORPSE) tarafından mikslenen “Make Them Beg For Death”, DYING FETUS’un tüm ayırt edici özelliklerini barındırıyor. Deneyimli death metal grubunun dokuzuncu albümü hızlı, yoğun ve durdurulamaz groove’larla dolu.

“Make Them Beg For Death” hem ezmek hem de büyülemek için eşit derecede tasarlanmış vahşi vuruşlar sunuyor. Davulcu Trey Williams, “‘Wrong One To Fuck With’in bıraktığı yerden devam ediyor,” diye söz veriyor. “Teknik death metal yarışına katılmamıza gerek yok. Elimizde büyük kozlar var ve bunları kanıtladık. Tüm mesele onları doğru yöne yönlendirmek, tabiri caizse.”

Korkunç riffler, patlayan vuruşlar, durdurulamaz nakaratlar ve yeri göğü inleten groove’lar kataloglarını tanımlıyor. “Death metale kendi yorumumuzu kattık,” diye açıklıyor eş vokalist/gitarist John Gallagher. “Çoğu grup gibiydik, garajda bira içerek, hafta sonları biraz eğlenerek, deneme yanılma yoluyla doğru amfileri bularak başladık. Beğendiğimiz grupların – SUFFOCATION, OBITUARY, DEICIDE ve CANNIBAL CORPSE yanı sıra CARCASS’ın çift vokal yaklaşımını – özelliklerini harmanladık ve kendimize özgü bir hale getirdik. ‘Hadi bunu moshy yapalım, hadi bunu slammy yapalım.”

Gallagher, “Felsefe, grubun ilk kurulduğu zamanki ile şimdi de aynı,” diye onaylıyor. “Akılda kalıcı riffler yazmak ve bunu unutulmaz kılmak. Hangi tarzda müzik yaparsanız yapın, insanların tekrar tekrar duymak isteyeceği bir şey yapın.”

“Make Them Beg For Death” parça listesi:

01. Enlighten Through Agony
02. Compulsion For Cruelty
03. Feast Of Ashes
04. Throw Them In The Van
05. Unbridled Fury
06. When The Trend Ends
07. Undulating Carnage
08. Raised In Victory / Razed In Defeat
09. Hero’s Grave
10. Subterfuge

"Make Them Beg For Death"
"Make Them Beg For Death"

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu