Haberler

Cryptopsy Yeni teklisi “In Abeyance” ile Her Zamankinden Daha Sert Bir Şekilde Geri Döndü

Grubun yeni albümü “As Gomorrah Burns” 8 Eylül’de piyasaya çıkacak.

Cryptopsy yeni teklisi “In Abeyance” ile her zamankinden daha sert bir şekilde geri döndü. Grubun yeni albümü “As Gomorrah Burns” 8 Eylül’de piyasaya çıkacak. “In Abeyance” için çekilen videoları izlenebilir durumda. Videoyu The Agonist, Beneath the Massacre gruplarından tanıdığımız Chris Kells yönetti.

Vokalist Matt McGachy, “Sonunda As Gomorrah Burns’ü piyasaya sürecek olmaktan heyecan duyuyorum” dedi. ” Son beş yıldır üzerinde çalıştığımız bir albüm oldu bu. Gurur duyduğumuz titiz bir çalışma. Eski tarz Cryptopsy’nin birkaç modern dokunuşla mükemmel bir karışımı. Groove’lara ağırlık verdik ve bazı rifflerin son birkaç albümde olduğundan biraz daha fazla ortaya çıkmasına izin verdik. Cryptopsy’nin yeni dönemi için gerçekten çok heyecanlıyım”

McGachy single hakkında şunları söyledi: “‘In Abeyance’ kavramsal olarak yeni bir çevreye dalmışken yalnız hissetmekle ilgili. Bir önceki hayatın yasını tutarken aidiyet duygusu arayışı. Müzikal olarak ise yüzümüze bir tokat gibi iniyor. Basit gibi görünen ama son derece karmaşık olan bir parça.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu