HaberlerVideolar

Siriun’dan Yeni Video Encoded Inception Yayında!

Çeşitli yaratıcı metal rüzgarlarının birleşiminden doğan öfkeli ve keskin bir sound ortaya koyan Brezilyalı metal grubu Siriun, 2014 yılında ortaya çıktığından bu yana ısrarla meraklı kulakların ilgisini çekmeyi başardı.

Rio de Janeiro’dan çıkan Siriun, gitarist/vokalist/söz yazarı Alexandre Castellan tarafından kuruldu. Castellan’ın vizyonu, düşündürücü liriklerle birlikte, progresif müzik ve brutal metal tınılarını bir araya getirmekti.

İlk albüm ‘In Chaos We Trust’ baştan çıkarıcı olduğu kadar yırtıcı bir sonik ve duygusal şölen niteliğinde; her bir parça dinleyenleri eşsiz tını ve provokasyon keşiflerine sürüklüyor. Akustik ve yırtıcı tarafların sıklıkla birbirine karıştığı, egzotik melodik ve vahşice saldırgan yapıların sık sık etkileyici lirik ve vokal çatışmaları olarak hizalandığı görülüyor.

Krisiun, The Black Dahlia Murder, Suffocation, Obituary ve Nervosa gibi gruplarla yapılan konserlerin yanı sıra Metal Hammer, Metal Injection, Revolver Magazine ve Metal Sucks gibi önemli uluslararası medya kuruluşlarında yer alarak grubun artan ününü pekiştiren gitarist/vokalist Alexandre Castellan, davulcu Braulio Drumond, gitarist Djavan Fernandes ve basçı Marcos Medeiros’tan oluşan yeni kadro yeni bir albüm yayınlayarak daha da güçlendirecek.

Siriun iki şarkıdan oluşan yeni bir single ile geri döndü: Encoded Inception ve Into The Pillars of Existence.

Dinleyicinin kulaklarını eritmek için öfke, progresiflik ve pshychedelic hayallerin bir karışımını getiriyor!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ 38 = 46

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu