HaberlerVideolar

Aeons of Ashes – The Night the Darkness Died (Müzik Videosu)

Avusturya’dan post-modern melodik death metal hikaye anlatımı, video sanatı ve kalem kağıt rol yapma ile geliştirildi. “Kendi efsanenizi yaratın.” AEONS OF ASHES transmedya projesini oluşturmaya ve https://wasteland2570.com adresinde yayınlamaya karar verdiğinde temel fikir buydu. Dünya çapında benzersiz bile olabilecek yepyeni, interaktif bir konsept. Müzik çorak toprakların özüdür. Grubun şarkıları, kendine özgü ses manzaraları ve çorak arazinin etrafındaki gerçeküstü, kıyamet sonrası gizemin sürekli gelişen konusu birbirini besliyor ve tamamlıyor. Çorak topraklarda yaşananlar her bir oyuncu tarafından değiştirilebilir ve böylece henüz yazılmamış olan müziği etkileyebilir. Kulağa bir deney gibi mi geliyor? Kesinlikle öyle. Hatta belki bir hipersigil. Son olarak, tüm bu müzikal wasteland2570 deneyiminin tadını en iyi AEONS OF ASHES canlı performanslarında çıkarabilirsiniz. Fantezi ya da rol yapma ile ilgilenmiyor olsanız bile, bir metal şovu sırasında kendinizi tamamen başka bir dünyaya kaptırmak büyüleyici bir deneyim olabilir.

Erkek ve kadın hırıltılarının muhteşem savaşı! Bir zamanlar “Avusturya’nın Lamb of God ve Gojira’ya cevabı” olarak adlandırılan post-modern melodik death metal grubu Aeons Of Ashes, tarzı Angela Gossow ve Alyssa White-Gluz’u andıran vokalist 4LE4’ü kadrosuna kattı.

Bu parça AEONS OF ASHES’in yepyeni albümü “The Wasteland Chronicles “ın (23.09.23 tarihinde Running Wild Productions etiketiyle yayınlandı) epik sonunu işaret ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 + 5 =

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu