Haberler

Aborted Yeni Şarkısı “Dreadbringers” İçin Shadow of Intent’ten Ben Duerr’i Kadrosuna Kattı

Aborted, Shadow Of Intent’ten Ben Duerr’in yer aldığı yeni teklisi “Dreadbringers “ı yayınladı. Aborted’un yakında çıkacak albümü Vault Of Horrors’ta bulabileceğiniz tek konuk isim bu değil:

“Condemned To Rot” (feat. Francesco Paoli of Fleshgod Apocalypse)
“Brotherhood Of Sleep” (feat. Johnny Ciardullo of AngelMaker)
“Death Cult” (feat. Alex Erian of Despised Icon)
“Hellbound” (feat. Matt McGachy of Cryptopsy)
“Insect Politics” (feat. Jason Evans of Ingested)
“The Golgothan” (feat. Hal Microutsicos of Engulf)
“The Shape Of Hate” (feat. Oliver Rae Aleron of Archspire)
“Naturom Demonto” (feat. David Simonich III of Signs Of The Swarm)
“Malevolent Haze” (feat. Ricky Hoover of Ov Sulfur)

Aborted vokalisti Sven de Caluwé, “Her zamanki gibi konuk vokalistlerin hepsi arkadaşlarımız arasından seçildi, yıllardır tanıdığımız ya da son yıllarda tanıdığımız, birlikte turneye çıktığımız ya da bir bağlantımız olan insanlar” dedi. “Engulf’tan Hal’i de seçtik çünkü onların albümünde konuk sanatçı olarak yer almıştım ve vokallerine bayılmıştım. Ingested, Carcosa ve Ov Sulfur’dan çocuklar geçen yıl birlikte turneye çıktığımız insanlardı. Ayrıca Archspire, Despised Icon, Fleshgod Apocalypse ve Cryptopsy ile de geçmişimiz var.

“Tüm bu harika sanatçılarla işbirliği yapabilmek büyük bir ayrıcalık ve her biri karışıma kendi lezzetini kattığı için süreci daha da heyecan verici hale getirdi. Katılan herkesin coşkusu kesinlikle nihai ürüne yansıyor ve albümün dinleme deneyimine bir başka derinlik katıyor.”

De Caluwé, “Onunla 6 hafta boyunca izleme yaptığımız için süreç farklıydı,” diyor. “Ön prodüksiyonu onunla yaptık ve o her adımla çok ilgiliydi. Geçmişte, gitaristler kendi işlerini yaparken daha az dahil olan ya da sadece davul ve vokalleri takip eden insanlar vardı. Şimdi herkes Dave’in küçük ‘İşkence Odası’ndan geçti ve bu harika bir deneyimdi.

“Bir vizyonu var ve birlikte çalışmak tek kelimeyle harika. Vokaller üzerinde bu albümdeki kadar çok zaman harcadığımı hiç sanmıyorum. Dave müziğin hayranı, grubu iyi tanıyor ve Aborted’u ‘Aborted’ yapan şeyi ortaya çıkarmayı gerçekten istiyor. Müzik üzerinde çalışırken çok heyecanlanıyor ve bu da gerçekten motive edici bir atmosfer yaratan bulaşıcı bir enerji yaratıyor.

“Dürüst olmak gerekirse, şimdiye kadar yaşadığım en iyi stüdyo deneyimiydi ve sonuç her şeyi anlatıyor.”

Vault Of Horrors 15 Mart’ta çıkıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu