Haberler

MORBID ANGEL Gitaristi TREY AZAGTHOTH Tampa Konseri Sırasında Sahnede Yere Yığıldı

MORBID ANGEL gitaristi Trey Azagthoth, grubun dün gece (21 Nisan Cuma) Tampa, Florida'da verdiği konser sırasında sahnede yere yığıldı.

MORBID ANGEL‘in The Orpheum’daki setinin altıncı şarkısı sırasında meydana geldiği anlaşılan olayın videosunda, gerçek adı George Emmanuel III olan 58 yaşındaki müzisyenin, birkaç roadie tarafından sahnenin arkasına götürülmeden önce performansını sergilerken ayakta durmakta zorlandığı görülüyor.

Kısa bir aradan sonra MORBID ANGEL basçısı/vokalisti Steve Tucker kalabalığa Trey’in “kendini yaraladığını” söyledi ve grubun diğer üyeleriyle birlikte bir şarkı daha seslendirerek konseri sonlandırdı.

Steve kalabalığa “Sanırım bu gecelik bu kadar dostum,” dedi. “Liderimiz olmadan devam edemeyiz… Özür dilerim. Hepinizi gerçekten çok seviyorum. Geldiğiniz için teşekkürler. Umarım Trey iyidir. Çok yakında tekrar görüşeceğiz, İyi geceler.” şeklinde durumu anlattı.

Tampa konseri, MORBID ANGEL’in bu gece (22 Nisan Cumartesi) Fort Lauderdale, Florida’da sona ermesi planlanan “United States Tour Of Terror” konserinin bir parçasıydı. Bu konserin devam edip etmeyeceği şu anda belli değil.

MORBID ANGEL 2023 ABD turnesine 15 Mart’ta Pensacola, Florida’daki Vinyl Music Hall’da başladı. Bu turne grubun daha önce ASCENDED DEAD, INCANTATION, FUNEBRARUM ve SKELETAL REMAINS gruplarında çalmış olan davulcu Charlie Koryn ile ilk turnesi olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu