Haberler

Death Angel’dan Will Carrol ” Doktorlar Öleceğimi Düşünmeye Başlamıştı”

Death Angel’dan Will Carrol ,neredeyse 2 hafta süreyle kaldığı yoğun bakım günleri ile ilgili bazı anılarını paylaştı. Carrol  Kuzey Kalifornia’da bir hastanede uzun bir süre solunum cihazına bağlı bir şekilde Corona Virüs komasında kaldı. Carroll yerel bir televizyona yaptığı açıklamada ise Avrupa’da bu virüsü kaptığını düşündüğünü ve grupta ilk rahatsızlananın kendisi olduğunu iletti.

“Turne sırasında etrafımızdaki herkesin birer birer hastalandığını görüyordum çünkü temas çok fazlaydı. Turnenin üçüncü ya da dördüncü gününde bende kötü hissetmeye başladım, o günlerde bu hastalığa yakalandığımı düşünüyorum ,bunu şimdi anladım.  Ateşim o kadar yükselmişti ki ,kendimden geçmişim. Ambulans beni gelip almış, hastaneye gitmişiz ve işlemler yapılmış . O sıralarda her şey o kadar silik ki ,hatta beni koma olarak değerlendirmişler çünkü neredeyse ciğerlerim bitmek üzereymiş. 12 gün boyunca solunum cihazına bağlı olarak kaldım. Piknikte değilim dimi,  komadaydım. Kalbim bile durabilirdi. Bunları duydukça daha da korkmaya başladım. Bilmesem daha iyiydi ,haha ”

“Daha sonraki günlerde doktorlar beni iyileşmiş bir halde görünce oldukça şaşırdılar ve bana şöyle dediler, ‘biz seni gidici olarak görüyorduk’ ”

Will hastaneden taburcu edildikten sonra yürüme sıkıntısı çektiğinden ötürü ailesi ile birlikte kalıyor.  Ve yaşadığı bu süreci kendisinin ikinci şansı olarak yorumluyor. Bundan sonra ki dönemde gözünü dört açıp daha dikkatli yaşayacağını belirtiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu