Haberler

Blood Incantation Yeni Bir Albüm Kaydediyor

“Timewave Zero” Kayıdının Ardından Sessizliğe Gömülen Blood Incantation Müjdeyi Verdi!

Blood Incantation şu anda Hansa Stüdyoları’nda yapımcı Arthur Rizk (Municipal Waste, Power Trip, vb.) ile yeni bir albüm kaydediyor. Albümü ne zaman dinleyebileceğimize dair bir bilgi yok ama en kısa zamanda dinleyebileceğimizi umuyoruz. Blood Incantation solisti Paul Riedl, 2022 yılında verdiği bir röportajda grubun üzerinde çalıştığı yeni materyalin çılgınlıktan başka bir şey olmadığını söylemişti.

Riedl “Bazı fikirlerimiz, bazı rifflerimiz ve üzerinde oynadığımız sekanslar var, film müzikleri ya da her neyse. Ancak Blood Incantation olarak ilk kez elimizde toplam diskografimizin beceri seti ve kaptan köşkü var ve artık kendimize yetişmek zorunda olmadığımız bir müzik yaratabilecek kadar zamanımız ve damağımız temizlendi” diyor
+
“Kendi fikirlerimizle gündemde kalmak için mücadele etmek zorunda değiliz. Artık damak tadımızı tamamen değiştirdik ve sadece çalıyoruz. Dürüst olmak gerekirse, insanlar Starspawn’a kızmış olsalar bile, kimse bundan sonra olacaklara hazır değil. Çünkü düz psychedelic, progressive technical, ambient fusion, world music, prog, extreme shred ve New Age ile ortaya çıktığınızda insanlar “Bu da ne böyle?” diyecek. Sonra da bütün insanlar ‘dostum, bu gelmiş geçmiş en Blood Incantation albümü’ diyecek.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ 47 = 54

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu