Haberler

Alex Skolnick Yeni Testament Albümünün ‘Yolda’ Olduğunu Söyledi

Alex Skolnick Müjdeyi Verdi

TESTAMENT gitaristi Alex Skolnick, 96.7 KCAL-FM’de yayınlanan “Wired In The Empire” programının sunucusu Radioactive MikeZ ile yaptığı yeni bir röportajda, grubun 2020 tarihli “Titans Of Creation” albümünün devamı niteliğindeki şarkı yazım çalışmalarının gidişatı hakkında konuştu. Skolnick şunları söyledi (BLABBERMOUTH tarafından aktarıldığı şekliyle): “2020’nin [koronavirüs pandemisi nedeniyle] aslında var olmaması nedeniyle biraz geciktik. O yıl ortadan kalktı. Sonra telafi etmemiz gereken çok fazla turne vardı. Ve yaklaşık bir yıl boyunca davulda Dave Lombardo [eski SLAYER] vardı, ki bu harikaydı. Harika bir arkadaş ve müzisyen oldu ama aynı zamanda pek çok farklı gruba dağıldı. Şimdi de Chris Dovas [bizimle davul çalıyor]. Oğullarımızdan herhangi biri olabilecek yaşta bir adam. Ama inanılmaz biri. Gerçekten doğru enerjiyi getiriyor. Yani müziğin ilk günlerindeki enerjiyi getiriyor. Evet, onunla yeni materyaller üzerinde çalışıyoruz. Eric’in [Peterson, TESTAMENT gitaristi] onunla bir araya geldiğini biliyorum. Eric birkaç kez Doğu Yakası’na geldi ve bir araya gelip materyal üzerinde çalıştık. Yani onların seansları, benim seanslarım ve elimizdeki kayıtlar arasında dijital ses iş istasyonlarında yapılan pek çok taslak var.

Çok fazla şey var, çok fazla şey var. Bir liste yaptım ve sadece birleştirilmesi ve düzenlenmesi gereken neredeyse birkaç düzine taslak var. [En iyi parçaları bulmamız, onları biraz daha geliştirmemiz, vokal eklememiz gerekiyor ama kesinlikle iyi yolda.”

Skolnick, bir sonraki TESTAMENT albümünün yayınlanması için belirlenmiş bir zaman çizelgesi olmadığını söyledi

“Aceleye getiremezsiniz,” diye açıkladı. “Bence bu grup çok erken öğrendi, aceleye getiremezsiniz. Geçmişte grubun bir kayıt yayınlamak için acele ettiği zamanlarda olduğu gibi, bu hiçbir zaman tam anlamıyla tatmin edici olmadı. Yani bazen olması gerekenden daha uzun sürüyor ama her zaman iyi bir sonuç alacağınıza güvenebilirsiniz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu