Kritikler

VOMIT OF DOOM ”Obey the Darkness”

Satanath Records – 2015 – Arjantin

Arjantin topraklarında hareketlenme söz konusu,insanlar artık sadece Messi’den söz etmekten sıkıldı,birazda METAL konuşulsun,Vomit of Doom thrash metal severlerin kulaklarında yara açmaya yemin etmiş! ! !

Obey the Darkness grubun bir kaç demodan sonra yayınladığı ilk tam zamanlı albümü,ve sound olarak oldukça başarılı,aslında grup black metal tabanlı thrash metal çalıyor fakat thrash teması daha yüksek,sololar,ritimler ve beste yapısı tamamen thrash metal ,sadece vokal türü ve sözler ile black metal kalıbı altına giriyor.
2000 lerin sonlarına doğru bu tarz oldukça yükselişteydi,daha sonra yerini death&black metal yada old school death metal e kaptırdı. Saldırgan,hırçın vokal ile agresif adeta surata tükürük saçan beste yapılarıyla Vomit of Doom kaderinize kusmaya niyetli ! ! !

13 parça toplam 32 dakikayı dolduruyor,tamamen olması gerektiği gibi… Kısa ve öz,kamçının derinize şııılap diye vurması gibi…Kan oturdu etlerinize,nefesiniz daraldı…değil mi ? O zaman doğru frekanstasınız! ! ! O zaman karanlığa itaat etmeniz gerekiyor! ! !Örneklendirmeyi bir kenara bırakacak olursak,Vomit of Doom gerçekten başarılı bir albümle piyasadaki yerini aldı…

BLACK THRASH ATTACK ! ! !

8/10

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu