HaberlerVideolar

Verminspawn – Yuggothian Fungi (Müzik Videosu)

Verminspawn’ın Kısa Tarihi

Verminspawn, Brother Zahn ve Pickman Jones’un bir önceki -o zamanlar çoktan feshedilmiş olan- gruplarında besteleyebildiklerinden daha ağır bir müzik yapma arzusundan doğdu. 2012’deki ilk demolar tam kanlı death metalden çok thrash metaldi ancak mevcut soundun mikroplarını içeriyordu.

Ancak hayat araya girdi ve Brother Zahn ve Pickman Jones daha geleneksel heavy metal temelli materyaller üretmeye başlama şansını yakaladı. Bu onların en büyük tutkularından biriydi. Böylece Verminspawn yıllarca masa çekmecesinde kaldı ama unutulmadı.

Yıllar geçti ve daha ağır materyallere dönme arzusu arttı. Verminspawn 2016 yılında Mother (Of A Thousand Young) şarkısının ilk demo versiyonunu kaydetmeye başladığında hala bir ikiliydi. Müzik o kadar güçlü bulundu ki kayıp üyeler için bir arama başlatıldı. Kısa süre sonra j.V davulda gruba katıldı. Ancak bir bas gitaristin bulunması uzun zaman alacaktı. Grup 2018 demoları hala üçlü olarak yapılıyordu ve Kardeş Zahn hem gitar hem de bas çalıyordu. Birkaç Çıkışlarından aylar sonra, Brother Wilmarth bas gitarı devraldı.

Verminspawn’ın ilerleyişi hiçbir zaman dünyanın en hızlı ilerleyişi olmadı, çünkü üyeler başka projeler. Ancak 2021 sonbaharı, tarikatın nihayet gerekli gücü topladığını gösterdi. mesajını yaydı. Beş yıl önce demosu yapılan Mother (Of A Thousand Young) daha önce yeni bir kayıt ve video ile değerli bir form verildi. Bunu The EP takip etti Heralds Of Pestilence, 2022 baharında yayımlandı ve genel olarak olumlu karşılandı. Grup doğru yolda olduklarını gördüler ve yeni planlar için plan yapmaya başladılar.

Yıllar boyunca çok sayıda demo yapıldı ve sürekli yenileri oluşturuluyordu. Bu yüzden bu kez yeni bir materyal için yıllarca beklemeye gerek kalmayacağı çok açıktı.

Grup, Yuggothian Fungi adlı şarkı üzerinde çalışmaya başladı. birkaç yıl öncesine ait kayıtlar. Aynı zamanda, bu projeyi güçlendirmeye devam etme kararı alındı. görsel kimlik, dolayısıyla yeni bir müzik videosu doğal bir adımdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu