Haberler

TESTAMENT’ten Chuck Billy Yaklaşan Turneleri İçin Konuştu : “Eğer Biri Hastalanırsa Tur Biter!”

Testament vokalisti Chuck Billy , Exodus ve Death Angel ile yapacakları turne öncesinde endişeli konuştu. Billy şöyle ekledi : “Söz konusu Covid olunca her şeyi dikkatle yapmamız gerekiyor.” Bilindiği üzere 2020 Mart ayında Death Angel davulcusu Will Carroll neredeyse Covid yüzünden hayatını kaybediyordu. Ayrıca grup hayranlarınıda bu işi ciddiye almaları gerektiği konusunda uyardı.

Ayrıca Billy bu konu ile ilgili Instagram hesabında şunları paylaştı :

“The Bay Strikes Back turnesi kapsamında;Exodus,Death Angel ile birlikte müthiş bir turne ile sahnelere geri dönmeye hazırlanıyoruz. Bu kesinlikle dehşet bir kadro!

“Bu konu hakkında biraz konuşmak istedim … Tabii ki, The Bay Strikes Back Turnesi bizim Mart 2020 Avrupa turnemizden beri çıkacağımız ilk turne olacak. Bence , bu üç gruptaki tüm arkadaşlarımız Covid durumundan iyice sıkılmış vaziyetteler. Yani biz’ Bu tura çıkmaya hazırlanıyoruz ama bazı şeylere biraz farklı yaklaşmamız gerekiyor. Her şeyden önce, uzun süredir evde kapalı kalan herkes için harika bir performans sunabilmeyi istiyoruz. Bu yüzden işleri biraz farklı yapacağız… Hayranlarımızla bir araya gelmek istiyoruz fakat size farklı bir şekilde yaklaşmamız gerekiyor, gerek soundcheck esnasında gerek, tanış/kaynaş bölümünde gerçekten birbirimize dokunmamamız gerekiyor. Eğer bir birimize çok yakın olur, temas edersek ve biri hastalanırsa, tur biter.

“Bu yüzden, hayranları güvende tutmak, grupları güvende tutmak ve bizi çalışmaya devam ettirmek için elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışıyoruz ki tur bitmesin. Her zaman ki gibi konser öncesi hayranlarla takıl, bir şeyler imzala, herkesle konuş gibi bir durum olmayacak.

“Bunu hep birlikte yapmak zorundayız, biz de üzerimize düşeni yapacağız. Ya aşı olun yada aşılı değilseniz ve gösteriyi izlemeye gelmek istiyorsanız, herkese bir iyilik yapın ve maske takın. Yani, bu sizin seçiminiz. Biz sadece bu turu devam ettirmek, hayranları eğlendirmek ve hepsinden önemlisi, bizi ve ekipleri çalışmaya devam ettirmek için elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışıyoruz. Biri hastalanır ve bende turu iptal etmek zorunda kalırım. Bu durumun oluşmasından nefret ederim.

“The Bay Strikes Back’i sabırsızlıkla bekliyoruz. Harika bir tur olacak. Almadıysanız biletlerinizi alın. Satışlar çok iyi gidiyor – hatta bazı yerlerde biletler tükendi.
Son performansımızın üzerinden neredeyse bir buçuk yıl geçti, o yüzden biz de heyecanla bekliyoruz. İşte geliyoruz, çok yakında görüşeceğiz”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu