Haberler

Terry Butler The Absence Üyeleriyle “Inhuman Condition” Grubunu Kurdu

Eski Obituary ve Death Bassçısı Terry Butler, The Absence üyeleri ile birlikte Inhuman Condition grubunu kurdu

OBITUARY, DEATH, MASSACRE, SIX FEET UNDER gibi başarılı ve kariyerli gruplardan tanıdığımız Florida Death Metal emekçisi Terry Butler , Jeramie Kling (VENOM INC., THE ABSENCE, GOREGÄNG) ve   Taylor Nordberg (THE ABSENCE, GOREGÄNG) ile birlikte yeni bir grup kurduğunu duyurdu.  Bu üçlü şu an stüdyoda ve yeni kayıtları için canla başla çalışıyor. Grubun ismini ise Inhuman Condition olarak belirlediler. Yakında çıkaracakları ilk albümlerinden ufak bir kesiti aşağıdaki linkten dinleyebilirsiniz.

Nordberg :  “Jeramie ile birlikte albümün çıkması için sabırsızlanıyoruz. 2019 yılında Massacre grubundan ayrldığımızdan beri bu proje için üretime geçtik. O dönemde yaptığımız besteleri kaybetmedik ve başka bir formatta ayakta tutmak için çabalıyoruz. Terry baslara geldi ,Jeremy de vokal e geldi ve Inhuman Condition doğdu! Aşağıdaki kesitten parçalar hakkında ufak fikriniz olabilir” şeklinde konuştu.

Butler ise : “Bu kadronun bir parçası olmaktan dolayı çok mutluyum. Taylor ve Jeramie gerçekten dehşet şarkılar yapmış. Vokaller de eklenince gerçek bir death&thrash metal şöleni olacak. Dinleyicinin tepkisini şimdiden merak ediyorum, “dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 + 1 =

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu