Kritikler

SWAMP TEMPLE – The Blood Of Their Gods

Demo – 2018 – A.B.D

2013 yılında ABD’de ortaya çıkıp,Jake Boardman’in projesi olan “Swamp Temple”ın ,2018 yılı içerisinde çıkarmış olduğu 4.demosu olan “The Blood of Their Gods” ‘ı ele alacağım bugün. İlk önce şunu belirtmekte fayda var. Bana sorarsanız Jake Boardman ya fazla deli yada çok fazla ilhama sahip biri çünkü 2018 de; yedi demo,bir split,bir compilation,bir full length,bir single olmak üzere,tam on bir Swamp Temple eseri ortaya çıkardı.

Yaklaşık yirmidört dakika olan bu demo da,önce kapak resmini eleştirmeden kendimi tutamayacağım. Alışılmışın dışına çıkmak istenildiği ortada fakat bence gerçekten berbat bir kapak olmuş. Toplam altı şarkıdan oluşan bu demo,bana göre,Raw Black Metal’in hakkını veriyor. Dinlerken gerçekten kirli ve çiğ soundu hissettiğim bir kayıt,bunu belirtmeden geçemem.

Toplayacak olursak Raw Black Metal severlerin şarkıları zevkle beğenip dinleyeceği ama kapağın alışılmışın dışına çıktığı için,pek beğenilmeyeceği çiğ bir black metal demosu olmuş. Ayrıca Jake Boardman’in,2019 yılı için ne kadar fazla ilhama sahip olup ,neler yapacağını merakla bekliyorum.

6/10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu