Haberler

Swallow the Sun Yeni Single’ı ‘Innocence Was Long Forgotten’ı Yayınladı

Finlandiyalı Death-Doom Ustaları SWALLOW THE SUN Yeni Single’ı ‘Innocence Was Long Forgotten’ı Yayınladı

Şarkının prodüksiyonu ve miksi Dan Lancaster (BRING ME THE HORIZON, MUSE, ENTER SHIKARI), masteringi Fascination Street Studios’ta Tony Lindgren tarafından yapıldı ve SoundSpiral Audio’da Juho Räihä tarafından kaydedildi.

SWALLOW THE SUN yeni single hakkında şunları söyledi: “Tüm yeni SWALLOW THE SUN parçaları uyuyan bir kalbe saplanan buzdan bir hançer gibi hissettirdi. Bu yüzden bu hançeri kalbimizin daha da derinlerine saplamak için güçlü bir yapımcı olan Dan Lancaster ile çalışmak istedik.”

ABD Grammy Ödülleri’nin Finlandiya’daki eşdeğeri Emma Gaala’ya iki kez aday olan ve listeleri alt üst eden Finlandiyalı melankoli öncüleri SWALLOW THE SUN’ı sadece şekillendirmekle kalmadı, yirmi yılı aşkın bir süredir umutsuzluk, güzellik ve kalp ağrısı da besliyor. Jyväskylä’da 2000 yılında kurulan beşli, 20 yıllık kariyerleri boyunca dört kıtada 900 konserlik bir turneye çıkarken, hayranlarının övgüsünü kazanan sayısız müzik videosunun (10 milyondan fazla YouTube görüntülemesi) ve online çalınmanın(50 milyondan fazla Spotify çalınması) keyfini çıkardı. Ancak yeni şarkıları, grubun bilinmeyene giden yeni yoldaki ilk adımı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu