VideolarHaberler

State Of Trust – Embrace My Light (Şarkı Sözü Videosu)

State Of Trust Norveç merkezli bir gruptur. Grubun sound’u, metal, alternatif ve bunların arasındaki her şey dahil olmak üzere çeşitli etkilerin ayırt edici bir kombinasyonu olarak tanımlanabilir. Proje, çocukluklarından beri arkadaş olan Cata Babut ve Mircea Petreus tarafından başlatıldı.

Son 20 yıllarını müzikal becerilerini geliştirerek, çeşitli gruplarda çalarak, müzik kaydederek, kayıtlar yaparak ve daha pek çok şey yaparak geçirdiler. Vokaller Thamnos Records’tan Mikołaj Krzaczek tarafından yapılıyor – bir metal müzisyeni, gitarist, vokalist, yapımcı, ses mühendisi ve sanatçı.

State Of Trust onların enerjik ve tavizsiz müzik için çıkış noktası. İlk single’ları “Make Them Obey” aslında mükemmel bir örnek. Şarkı en başından itibaren dalıp gidiyor ve acımasız düzenlemesi hiç kimseyi esir almıyor. Giriş ve dizeler hızlı tempolu ve agresif olsa da, nakarat temponun rahatlamasına ve vokallerin daha melodik olmasına izin vererek açılıyor. Arka plandaki synthesizer’lar gitarların, basların ve davulların vuruculuğundan uzaklaşmadan şarkıyı heyecan verici dokularla zenginleştirmenin harika bir yolu. Aşağı akortlu riffler şarkının kalbinin attığı yer, aynı zamanda parçanın kancası birçok inanılmaz armoni ve melodik parça içerdiğinden inanılmaz derecede çeşitli olan ham ve sinirli vokal tonu.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu