Haberler

Spotify Listelerimiz Güncellendi

Extreme Metal In All , New Underground Extreme Metal Radar, Heavy/Progressive/Alternate/MetalCore and More Listelerimiz Günlük Yenileniyor ,Takip Edin!

Extreminal olarak müzik piyasasındaki gelişmeleri güncel olarak takip etmeye özen gösteriyor ve bize ulaşan gruplara sıklık ile yer vermeyi bir görev haline getiriyoruz.  Yaklaşık 18 senelik site geçmişimiz bulunuyor ve teknoloji ilerledikçe sitemiz olarak buna entegre olmaya çalışıyoruz. Bu nedenle sitemizin sosyal medya hesaplarının yanı sıra birde Spotify hesabı bulunuyor. Aşağıdaki listelerimizi takip edin , her gün güncellenen listelerimiz ile yeni gruplar öğrenin ve onları destekleyin!

 

Spotify içerisinde ilk oluşturduğumuz çalma listesi daha çok ünlü gruplar ve yeni ünlenmeye başlamış yer altı gruplarının klasik ya da yeni çıkarmış olduğu parçaları içeriyor, 100 ün üzerinde parça bulunan listemiz belirli aralıklarla güncellenmekte… Takip edin!

İçerik : Death,Black,Thrash,Doom Metal grupları!

Bu liste şu an en çok takipçimizin olduğu liste, meraklısı biraz daha fazla… Bu listemizde daha çok yer altı gruplarının yeni çıkan demo,ep ya da albümlerinden parçaları sizlerle paylaşıyoruz.

İçerik : Death Metal, Grindcore, Brutal Death Metal ,Black Metal ,Thrash Metal 

Bu listemizde ise, günümüzün en çok tercih edilen kısmen popüler sayılabilecek tarzlarına yer veriyoruz. Yine asıl amacımız adını duyurmaya çalışan grupları daha fazla dinleyici ile buluşturmak. Bu listemizin tarz skalası biraz geniş… Takip etmeyi unutmayın!

İçerik : Metalcore, Deathcore ,Progressive Metal ,Heavy Metal ,Power Metal , Djent, Stoner , Sludge ,Doom Metal / Rock ve  Alternatif Metal 

Yeni yeni oluşturmaya başladığımız ve fazla takipçisi bulunmayan , black metal in karanlık deliliğini paylaşan grupların yeni işleri ,klasik kayıtları sizlerle olacak ! Karanlığa davet ediyoruz.

İçerik : Black Metal !

Bir kaç hafta önce başlattığımız bir başka çalma listemiz ise doom metal severler için, bu listede doom metal in her türünden parçalar bulabilirsiniz.

İçerik : Doom Metal !

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu