Haberler

Pestilence “Exitivm” Albümünü Haziranda Yayınlayacak!

Hollandalı death metal grubu PESTILENCE, 25 Haziran'da Agonia Records aracılığıyla "Exitivm" adlı dokuzuncu albümlerini yayınlayacak.

Hollandalı death metal grubu PESTILENCE, 25 Haziran’da Agonia Records aracılığıyla “Exitivm” adlı dokuzuncu albümlerini yayınlayacak. Kimileri için tartışmalı olabilse de, hiç kimse grubun tartışılmaz itici gücü Patrizio “Patrick” Mameli‘yi ve sürekli kendini yeniden keşfetme yeteneğini inkar etmeyecek. Sahnedeki çoğu grubun aksine, PESTILENCE gelişmeye devam ediyor. 1988’deki kült çıkışları “Malleus Maleficarum” un öfkeli thrash eğilimlerinden 1993’teki “Spheres” veya 2009’daki “Resurrection Macabre” önden hücumunun caz esintili çok yönlülüğüne, hayranların favorisi ve Scott Burns’ün ürettiği “Testimony Of The Ancients” 1991’den beri aynı kaydı iki kez yapmadı. Herhangi bir PESTILENCE albümünde onunla kim çalsa Mameli, birlikte çalıştığı müzisyenlerden her zaman en iyisini alır. Ama her şeyden önce, kendine özgü bir vizyonu, anında tanınabilir bir stili ve yine de her zaman genişleyen müzikal sınırları vardır. Ve asla “Exitivm” deki kadar doğru değildir.

“Exitivm”, çeşitli formatlarda satışa sunulacak. Kapak resmi bir kez daha grubun ikonik alanını getirdi ve NILE, GOD DETHERONED ve EVOCATION için çeşitli albüm kapak çalışmaları ile tanınan ve daha önce “Hadeon” albümünü tasarlayan Michal “Xaay” Loranc tarafından yapıldı.

“Exitivm” şarkı listesi

01. In Omnibvs (Intro)
02. Morbvs Propagationem
03. Deificvs
04. Sempiternvs
05. Internicionem
06. Mortifervm
07. Dominatvi Svbmissa
08. Pericvlvm Externvm
09. Inficiat
10. Exitivm
11. Immortvos
12. Personatvs Mortem (Outro)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu