BlogÖne Çıkan

O 7 şarkı kimin için seçildi?

Cenk’in hazırladığı Spotify playlistlerini karıştırıyorum, öncelikle buna göz attım. "Progressive Metal - Djent - Metalcore - Post-metal"

Yine ben geldim. Şimdi bu 7 şarkı kimin için seçildiğini anlatacağım. Önce kısa bir reklam kuşağı:

Cenk A. tarafından hazırlanan Extreminal Spotify Listelerinden birine biraz göz atıp bir şeyler seçmek için açmıştım kompüteri. Seyrederek dinlemeyi seviyorum. Spotify listelerimizden haberiniz yoksa sonra şuraya tıklayabilirsiniz bu arada. Geçmiş canlı yayınları vs. izlemek isterseniz YouTube kanalını merak edenler de şuraya tıklayabilir.

TORTURE OF HYPOCRISY – TECH-ADDICT

Instagram | Website

İşte burada benden bahsediyor sanırım. Bu arada groove sound taş gibi olmuş. Bu Soner için. Sanırım artık Cenk beni sana şikayet etmiyor 😀 Bir de geldiğinde beni bira içmeye çağırdığında gitmedim, ama gerçekten gidemedim küstü sanırım.

SUNFALL – INDUSTRIAL

Instagram

Elinde silah olan göbekli adamların dünyası, 1 $ kaç ₺ şu an? Bitcoin de düşmüş diyorlar. Endüstri kaç sıfıra geçmiştik? Grup kütür kütür müzik yapıyor, kimse kusura bakmasın. Bu Ozan için. Sanırım saçlarım senin gibi olamadığı için bütün bunlar başıma geliyor.

RELICS – INDIGO

Instagram

Bu clean vokalleri sevemedim ama bu da sanırım sevilen bir şey şimdilerde bazı kesimlerde. O zaman bu benim olsun.

TOOTHLESS – GRINNER FEAT. JUSTIN BONITZ

Instagram | Website

Siz ne yiyip ne içiyorsunuz acaba enstrüman çalışmadan önce, ben de istiyorum bundan, ben de size darbuka çalmayı öğretebilirim. Bu Hüseyin için, sanki ben darbuka çalarken de beni dinlermiş gibi hissediyorum.

MIDNIGHT BULLET – ANGEL OF BABYLON

Instagram

Bu adamlar metalci dostum. Ufkum açılıyor. Şarkı biraz alakasız oldu ama Bilge‘yi ben diğer YouTube kanalından takip ediyorum gördünüz mü?

NORDIC HAMSTER – JUXTAPOSE

Instagram

İsmi ile ilgi çeken grupta, 2 koca yeteneği seyrediyoruz. Bu İdil için, sana da darbukalı metal bulabilirdim ama sanırım bunu daha çok seversin. Bira?

RESISTOR – DEMON TIME

Instagram

İşte bu grubu Extreminal’in mihenk taşı Cenk için seçtim. Bu liste biraz karışık olmuş sanırım ama farklı tatlar yeni dokular demeliyim. Cenk de benimle uğraşmaktan bıkmış ama çaktırmıyor 😀

Extreminal’in bildiğim, kenetli en iyi kadrosuna selam vererek, saçma blog yazılarıma başlamak istedim. Üşenmezsem devam edeceğim.

Gruplar hakkındaki fikirlerinizi ve burada olsaydı dediğiniz klipleri yorum kısmından yazabilirsiniz. Biraz aşağıda yorum kısmı, kaydır kaydır arada saklı.

Sürekli güncellenen liste için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu