Haberler

Nightfall ‘At Night We Prey” İsimli Şarkı Sözü Videosu Paylaştı

Nightfall , 5 Mart 2021'de Season of Mist tarafından piyasaya sürülmesi planlanan yeni albümleri "At Night We Prey" den ikinci parçayı duyurdu. "Killing Moon" isimli şarkıyı aşağıda dinleyebilirsiniz

Yunan sahnesinin gazileri Nightfall , 5 Mart 2021’de Season of Mist tarafından piyasaya sürülmesi planlanan yeni albümleri “At Night We Prey” den ikinci parçayı yayınladı. “Killing Moon” şarkısı aşağıdaki linkten dinleyebilirsiniz.

Vokalist Efthimis’in yeni çıkan şarkıları için şu şekilde yorumda bulundu : “Killing Moon, korkunç düşüncelerde kendinizi kaybetmekle ilgili bir parça. Bu, her gün depresyonla yaptığın savaş. Ağır bombalamalardan kaçınarak aceleyle yığılmış siperlerin arkasına saklandığınız gerçek bir savaş alanı. Hava karardığında her şey daha da kötüleşir; depresyon yalnızlıkta daha çok vurur. Bu yük daha da ağırlaşır ve tek istediğiniz gönül rahatlığıdır. Yardım için yalvarabilirsin, ama sesin sıkışır ve kimse seni duyamaz. İçinde bulunduğunuz durumu kimse anlamıyor. Seni deli ediyor. Öfke daha da kötüleşiyor. İnanç başarısız olur. Depresyonun kurbanı oluyorsunuz ve tepkileriniz gittikçe daha şiddetli hale geliyor. Durumdan çıkmanın tek yolu, size rehberlik eden ve hala güvendiğiniz yıldızın soluk ışığıdır. Ama gerçek mi? 

Aşağıda , Isaac Asimov’un aynı adlı romanından esinlenen “Darkness Forever” şarkısını dinleyebildiğimiz yeni albümün parça listesi var. “Akşam karanlığı”. Efthimis daha önce “At Night We Prey” in depresyonla ilgili kendi deneyimlerine değinen çok karanlık, kişisel bir albüm olduğunu söylemişti. “Dişlerini ruhumda deneyimlediğim ve bunu açığa çıkarmaya ve bu deneyimi metal izleyicileriyle paylaşmaya karar verdiğim canavar. Depresyona karşı bu büyük savaşa en azından bu kadar katılabilirim. Bunu durdurmazsak, yapacağız. hepsi ondan yutulsun. Acını paylaş, onun hakkında açıkça konuş. Kafandaki şeytanları öldürmenin tek yolu bu. ”

1. She Loved the Twilight
2. Killing Moon
3. Darkness Forever
4. Witches
5. Giants of Anger
6. Temenos
7. Meteor Gods
8. Martyrs of the Cult of the Dead (Agita)
9. At Night We Prey
10. Wolves in Thy Head

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu